Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 583 deltagere, heraf har de 571 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Sorter efter

Aksel Gade

Kommune: Holstebro Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Alan Sørensen

Stilling: Projektleder
Organisation/virksomhed: DMI

Albert Pedersen

Kommune: Nyborg Kommune
Stilling: Medlem af Teknik- og Miljøudvalget

Aleksander Myrhøj

Kommune: Norddjurs Kommune
Stilling: Medlem af miljø- og teknikudvalget

Alex Sørensen

Kommune: Esbjerg Kommune
Stilling: Udvalgsmedlem

Allan Clifford Christensen

Kommune: Viborg Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Allan Munk Nielsen

Kommune: Billund Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Anders Brandt Sørensen

Kommune: Frederikshavn Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Anders Christiansen

Stilling: Chefkonsulent
Organisation/virksomhed: KL

Anders Debel

Kommune: Holstebro Kommune
Stilling: Direktør, Teknik og Miljø

Anders Fokdal

Kommune: Aalborg Kommune
Stilling: Direktør

Anders Linde

Kommune: Varde Kommune
Stilling: Udvalgsmedlem

Anders Møller

Kommune: Rødovre Kommune
Stilling: Vej og Parkchef

Anders Thanning

Stilling: Udviklingschef
Organisation/virksomhed: Kuben Management A/S

Anders Thingholm

Kommune: Nordfyn Kommune
Stilling: Udvalgsformand

Anders Korsbæk Jensen

Kommune: Viborg Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Anders Rohr Jørgensen

Kommune: Esbjerg Kommune
Stilling: Medlem af Teknik & Byggeudvalget

Anita Søholm

Kommune: Syddjurs Kommune
Stilling: Politiker

Anja Birch Alsøer

Kommune: Morsø Kommune
Stilling: udvalgsmedlem

Anja Carlslund

Kommune: Ishøj Kommune
Stilling: Centerchef

Anja Dalberg

Kommune: Rudersdal Kommune
Stilling: Områdechef

Anja Kongsdal

Kommune: Nyborg Kommune
Stilling: Medlem af Teknik- og Miljøudvalget

Anja Rosengreen

Kommune: Halsnæs Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Anja Schaumburg

Kommune: Fredericia Kommune
Stilling: Chefkonsulent

Ann Ammitzbo

Kommune: Skive Kommune
Stilling: Afdelingschef for Byg & Miljø

Anna Mette Borring

Kommune: Fåborg-Midtfyn Kommune
Stilling: Politiker

Anne Bjergvang

Kommune: Slagelse Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Anne Christiansen

Kommune: Rudersdal Kommune
Stilling: Kommunalbestyrelsesmedlem

Anne B. Jørgensen

Kommune: Roskilde Kommune
Stilling: Sekretariatschef

Anne E. Jensen

Kommune: Kalundborg Kommune
Stilling: Kommunalbestyrelsesmedlem

Anne Marie Søe Nørgaard

Kommune: Herning Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Anne Velling Christiansen

Kommune: Odense Kommune
Stilling: Adm. Direktør

Annelise Madsen

Kommune: Ishøj Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Anne-Lise Kuhre

Kommune: Frederikssund Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Annemarie Westh Jepsen

Kommune: Helsingør Kommune
Stilling: Leder af Natur og Miljø

Anne-Sofie Degn

Kommune: Greve Kommune
Stilling: Direktør

Annette Johansen

Kommune: Lemvig Kommune
Stilling: Afdelingsleder

Annette Mosegaard

Kommune: Ikast-Brande Kommune
Stilling: Byrådsmedlem og MFU-medlem

Annette Vestergaard

Kommune: Odense Kommune
Stilling: Kontorchef Digitalisering & Data

Annette Vognbjerg

Kommune: Holstebro Kommune
Stilling: Chef i Teknik og Miljø

Anni Kær Pedersen

Kommune: Tårnby Kommune
Stilling: Afdelingsleder

Ansgar Nygaard

Kommune: Morsø Kommune
Stilling: næstformand

Arly Eskildsen

Kommune: Herlev Kommune
Stilling: Kommunalbestyrelsesmedlem

Arne Bisgård

Kommune: Skive Kommune
Stilling: Politiker

Arne Kirk

Kommune: Morsø Kommune
Stilling: direktør

Arne Leyh Petersen

Kommune: Aabenraa Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Arne Noe

Kommune: Lemvig Kommune
Stilling: Medlem af Teknik- og Miljøudvalget

Arne V. Thomsen

Kommune: Billund Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Benn Erik Grav

Kommune: Brønderslev Kommune
Stilling: Chef for Teknik og Miljø

Bent Graversen

Kommune: Lemvig Kommune
Stilling: Medlem af Teknik- og Miljøudvalget

ODEON - Odeons kvarter 1 - 5000 - Odense - 66 14 78 00 - www.odeonodense.dk