Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 46 deltagere, heraf har de 44 valgt at figurere på denne liste

Sorter efter

Bjarne S. Jensen

Kommune/anden organisation: Dragør Kommune

Bjarne S. Jensen

Kommune/anden organisation: Dragør Kommune

Charlotte Bay Greisen

Kommune/anden organisation: Aabenraa Kommune

Christian Wittenkamp Hansen

Kommune/anden organisation: Københavns Kommune, Sundheds- og omsorgsforvaltningen

Daniel Hansen

Kommune/anden organisation: Aabenraa Kommune

Danijel Zovko

Kommune/anden organisation: Vejle Kommune

David Jørgensen

Kommune/anden organisation: Lolland Kommune

David Jørgensen

Kommune/anden organisation: Lolland Kommune

Dennis Hybel

Kommune/anden organisation: Aabenraa Kommune

Ea Rosendahl-Kaa

Kommune/anden organisation: Odsherred Kommune

Gitte Høyer Rønsholt

Kommune/anden organisation: PFA Pension

Gitte Rasmussen

Kommune/anden organisation: PFA Pension (Tjek mail vedr. fakturering)

Hans Henrik Lerbæk Schneider

Kommune/anden organisation: Aabenraa Kommune

Heidi Bonde

Kommune/anden organisation: Odsherred Kommune

Henrik Hauge

Kommune/anden organisation: Ringkøbing-Skjern Kommune

Irene Lyskjær Andersen

Kommune/anden organisation: Ringkøbing-Skjern Kommune

Jens Josephsen

Kommune/anden organisation: Gentofte Kommune

Jens Josephsen

Kommune/anden organisation: Gentofte Kommune

Jørgen Petersen

Kommune/anden organisation: Aabenraa Kommune

Katrine Jensen

Kommune/anden organisation: Dragør Kommune

Katrine Jensen

Kommune/anden organisation: Dragør Kommune

Kim Frandsen

Kommune/anden organisation: Aabenraa Kommune

Kristian Vang

Kommune/anden organisation: Aabenraa Kommune

Kristoffer Riise

Kommune/anden organisation: Gentofte Kommune

Lars Buurgaard Nielsen

Kommune/anden organisation: Ringkøbing Skjern Kommune

Lars Kjær Lauridsen

Kommune/anden organisation: Næstved Kommune

Lasse Nygaard Pedersen

Kommune/anden organisation: Agri Nord

Lene Kjær Holst

Kommune/anden organisation: Thisted Kommune

Malene Refstrup Andersen

Kommune/anden organisation: Ringkøbing-Skjern

Maria Vildenfelt Nielsen

Kommune/anden organisation: Frederiksberg Kommune

Maria Vildenfelt Nielsen

Kommune/anden organisation: Frederiksberg Kommune

Marie Girke Jørgensen

Kommune/anden organisation: Assens Kommune

Mie Jeanne Madsen

Kommune/anden organisation: Lolland Kommune

Mie Jeanne Madsen

Kommune/anden organisation: Lolland Kommune

Mireille Ettinger

Kommune/anden organisation: Odsherred Kommune

Partheepan Vijayamohan

Kommune/anden organisation: Næstved Kommune

Peter Nimann

Kommune/anden organisation: 9Mann

Pia Porsborg Jensen

Kommune/anden organisation: Middelfart kommune

Pia Porsborg Jensen

Kommune/anden organisation: Middelfart kommune

Rasmus Steenberger

Kommune/anden organisation: Frederiksberg Kommune

Rasmus Steenberger

Kommune/anden organisation: Frederiksberg Kommune

Stine Baltzer Matzen

Kommune/anden organisation: Kerteminde Kommune

Stine Baltzer Matzen

Kommune/anden organisation: Kerteminde Kommune

Susanne Sieljacks

Kommune/anden organisation: Aabenraa Kommune
KL - Weidekampsgade 10 - 2300 - København S - 33703370 - jtp@kl.dk