Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 109 deltagere, heraf har de 109 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
Sorter efter

Adis Ramic

Kommune/anden organisation: Brønderslev kommune

Aleksander Haurum

Kommune/anden organisation: Frederikshavn Kommune

Andreas Bonde Andersen

Kommune/anden organisation: Thisted Kommune

Anne Dalgaard Bunch

Kommune/anden organisation: Gentofte Kommune

Anne Trabolt

Kommune/anden organisation: Silkeborg Kommune

Anne-Mette Barrett Bach

Kommune/anden organisation: Randers Kommune

Bente Neerup

Kommune/anden organisation: Hjørring Kommune

Birgit Juul Jensen

Kommune/anden organisation: Randers Kommune

Bjarke Foss

Kommune/anden organisation: Billund kommune

Camilla Tækker

Kommune/anden organisation: Vallensbæk Kommune

Carsten Madsen

Kommune/anden organisation: Rudersdal Kommune

Charlotte Di Nardo

Kommune/anden organisation: Frederikshavn Kommune

Charlotte Forup

Kommune/anden organisation: Vallensbæk Kommune, Center for Økonomi og Indkøb

Charlotte Petersen

Kommune/anden organisation: Thisted Kommune

Christian Riise Laursen

Kommune/anden organisation: Mariagerfjord Kommune

Christian Boserup Sjelborg

Kommune/anden organisation: Vordingborg Kommune

Daniel Andersen

Kommune/anden organisation: Silkeborg Kommune

David Amtrup

Kommune/anden organisation: Fredensborg Kommune

Ditte Søllingvraa

Kommune/anden organisation: Vallensbæk Kommune

Ditte Sølvhøj

Kommune/anden organisation: Rødovre Kommune

Ea Rosendahl-Kaa

Kommune/anden organisation: Odsherred Kommune

Ea Dahlstrøm Vinter

Kommune/anden organisation: Esbjerg Kommune

Erling Haunstrup Poulsen

Kommune/anden organisation: Syddjurs Kommune

Eva Simmelsgaard

Kommune/anden organisation: Kolding Kommune

Flemming Wagner

Kommune/anden organisation: Vejle Kommune

Gowshi Sivarajah

Kommune/anden organisation: Faxe Kommune

Heidi Bonde

Kommune/anden organisation: Odsherred Kommune

Heini Kuhlwein

Kommune/anden organisation: Aalborg Kommune

Henrik Egedorf

Kommune/anden organisation: Assens Kommune

Ivan Kure

Kommune/anden organisation: Frederikssund kommmune

Jacob Thorn Jensen

Kommune/anden organisation: Herlev Kommune

Jannie Claudius Jakobsen

Kommune/anden organisation: Aalborg Kommune

Jens Ilkjær

Kommune/anden organisation: Hillerød Kommune

Jens Chr. K. Hansen

Kommune/anden organisation: Fredericia Kommune, Budget og Analyse

Jesper Cramer Hansen

Kommune/anden organisation: Vejle Kommune

Joen Borgbjerg

Kommune/anden organisation: Mariagerfjord Kommune

Johan Arndrup

Kommune/anden organisation: Faaborg-Midtfyn kommune

Johannes Kirkeby

Kommune/anden organisation: Vordingborg Kommune

Jonas Berg

Kommune/anden organisation: Hvidovre Kommune

Jonas Kromann

Kommune/anden organisation: Aalborg Kommune

Jørn Manø Krogh

Kommune/anden organisation: Aalborg Kommune

Karsten Brandt Rasmussen

Kommune/anden organisation: Hillerød Kommune

Kim Scharff-Olsen

Kommune/anden organisation: Fredensborg Kommune

Kristian Nicolaisen

Kommune/anden organisation: Varde Kommune

Kristian Mandøe Øllgaard

Kommune/anden organisation: Horsens Kommune, Uddannelse og Arbejdsmarked

Kristine Skriver Mortensen

Kommune/anden organisation: Frederiksberg Kommune

Kristrún Valdimarsdóttir

Kommune/anden organisation: Sønderborg Kommune

Lars Andersen

Kommune/anden organisation: Aabenraa Kommune

Lasse Østergaard

Kommune/anden organisation: Aalborg Kommune

Lasse Aagaard Christensen

Kommune/anden organisation: Brønderslev kommune
KL - Weidekampsgade 10 - 2300 - København S - 33703370 - alb@kl.dk