Infranatur - Natur i byen
Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 228 deltagere, heraf har de 224 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sorter efter

Amra Ljubijankic

Virksomhed/organisation/kommune: Green Sustainable Landscape

Anders Adams

Virksomhed/organisation/kommune: Københavns Kommune

Anders Fischer

Virksomhed/organisation/kommune: Skovkonsulenterne 32N

Anders Horsten

Virksomhed/organisation/kommune: Mariagerfjord Kommune

Anders Jensen

Virksomhed/organisation/kommune: Miljøstyrelsen

Anders Michaelsen

Virksomhed/organisation/kommune: Natur360

Anders Tommerup

Virksomhed/organisation/kommune: Brønderslev Kommune

Anders Lindberg Kjær

Virksomhed/organisation/kommune: Den Gode By

Ane Døssing Kok

Virksomhed/organisation/kommune: COWI

Anja Lena Jensen

Virksomhed/organisation/kommune: Viborg Kommune

Anna Bodil Hald

Virksomhed/organisation/kommune: Natur & Landbrug ApS

Anna Brøns Jensen

Virksomhed/organisation/kommune: Aarstiderne Arkitekter

Anna Gerd Ellerbæk

Virksomhed/organisation/kommune: Københavns Kommune

Anne Bay

Virksomhed/organisation/kommune: Bay Have & Landskab

Anne Brogaard

Virksomhed/organisation/kommune: Aalborg Kommune

Anne Hartvig Mogensen

Virksomhed/organisation/kommune: Møller & Grønborg

Anne Møller

Virksomhed/organisation/kommune: Dansk Byplanlaboratorium

Anne Schroll

Virksomhed/organisation/kommune: Mariagerfjord Kommune

Anne Dorte E Tiedt

Virksomhed/organisation/kommune: Vejle Kommune

Anne Mette Dahl Jensen

Virksomhed/organisation/kommune: Københavns Universitet

Anne Mette Finnerup

Virksomhed/organisation/kommune: Park og Vej, Frederikshavn Kommune

Anne-Birgitte Hallas

Virksomhed/organisation/kommune: Banedanmark

Annelie Skov Nielsen

Virksomhed/organisation/kommune: Miljøstyrelsen

Anne-Marie C. Bürger

Virksomhed/organisation/kommune: Amphi Consult

Annemette Bargum

Virksomhed/organisation/kommune: Fredericia Kommune

Annika Vestergaard

Virksomhed/organisation/kommune: COWI

Axel Frederik Møller

Virksomhed/organisation/kommune: Gladsaxe Kommune

Beate Strandberg

Virksomhed/organisation/kommune: Aarhus Universitet, Bioscience

Benny Sørensen

Virksomhed/organisation/kommune: Vejdirektoratet

Berit Kock Christmann

Virksomhed/organisation/kommune: Mariagerfjord kommune

Bettina Lerche

Virksomhed/organisation/kommune: Horsens Kommune

Birger Kristoffersen

Virksomhed/organisation/kommune: Vejle Kommune, Lokalrådet

Birgitte Hyldal Vollmer

Virksomhed/organisation/kommune: Vejle

Bjarne Jørgensen

Virksomhed/organisation/kommune: Mariagerfjord kommune, Park og Trafik

Bo Christian Sørensen

Virksomhed/organisation/kommune: Frederikshavn Kommune

Bodil Estmann

Virksomhed/organisation/kommune: Københavns Universitet

Bolette Nygaard

Virksomhed/organisation/kommune: Banedanmark

Brian Møller Knudsen

Virksomhed/organisation/kommune: Park og Vej, Frederikshavn Kommune

Britt Hjerl Abildtrup

Virksomhed/organisation/kommune: træer i byen

Carina Rosenbech

Virksomhed/organisation/kommune: Aarstiderne Arkitekter

Carina Olander Rasmussen

Virksomhed/organisation/kommune: Banedanmark

Catrine Jensen

Virksomhed/organisation/kommune: Aalborg Kommune

Charlotte Horn

Virksomhed/organisation/kommune: Varde Kommune

Charlotte Lorentzen

Virksomhed/organisation/kommune: Horsens Kommune

Christian Bruhn Rieper

Virksomhed/organisation/kommune: Miljøstyrelsen

Christina Capetillo

Virksomhed/organisation/kommune: Landskab

Christina Kaaber-Bühler

Virksomhed/organisation/kommune: Vordingborg Kommune

Christina Steenbeck

Virksomhed/organisation/kommune: Vejdirektoratet

Christine Vad Majgaard

Virksomhed/organisation/kommune: WERK Arkitekter

Claus Goldberg

Virksomhed/organisation/kommune: Orbicon
KL - Weidekampsgade 10 - 2300 - København S - 33703370 - otbt@kl.dk