Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 122 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
Sorter efter

Anders Hell Hansen

Organisation: Kolding Kommune
Titel: Arkivar

Anders Hildestad

Organisation: Region Nordjylland
Titel: Planlægger

Anders Rathleff Hansen

Organisation: Esbjerg Kommune
Titel: Økonomisk konsulent

Anna Haugaard Jørgensen

Organisation: Holbæk kommune
Titel: Konsulent

Anne Højmark Jensen

Organisation: Svendborg Kommune
Titel: Sundhedschef

Astrid Andersen

Organisation: Svendborg Kommune
Titel: Specialkonsulent

Bente Christiansen

Organisation: Fujitsu
Titel: Head of Business Intelligence and Analytics, Denmark

Bente Neerup

Organisation: Hjørring Kommune
Titel: Seniorkonsulent

Berit Jonstrup

Organisation: Svendborg Kommune
Titel: GISkonsulent

Birgitte Brøndum

Organisation: Danmarks Statistik
Titel: Chefkonsulent

Birgitte Dissing Kierch

Organisation: Lyngby-Taarbæk Kommune
Titel: Organisations- og Ledelseskonsulent

Birgitte Lindegaard Nielsen

Organisation: Nordfyns Kommune
Titel: Sundhedskonsulent

Britt Christensen

Organisation: Frederikssund Kommune
Titel: It og Digitaliseringschef

Camila Kejser

Organisation: Køge Kommune
Titel: Teamleder for budget

Charlotte Brandsborg

Organisation: Ringkøbing-Skjern Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Christina Skøtt

Organisation: Kolding Kommune
Titel: Analyse- og Økonomimedarbejder

Claus Pedersen

Organisation: Bornholms Regionskommune
Titel: Budgetchef

Daniel Rask Christensen

Organisation: Hjørring Kommune
Titel: Teamleder

Daniela Cecchin

Organisation: BUPL
Titel: Konsulent

David Borgstrøm

Organisation: Kerteminde Kommune
Titel: Kvalitetskoordinator

Dorthe Bonjet Cornelsen

Organisation: Opvækst og Læring
Titel: Konsulent

Elsebeth Udengaard

Organisation: Kerteminde Kommune
Titel: Leder for hjælpemidler

Eva Due

Organisation: Syddjurs Kommune
Titel: Chef for IT og Digitalisering

Flemming Lassen

Organisation: Nordfyns Kommune
Titel: Chefkonsulent

Gitte Adamsen

Organisation: Hjørring Kommune, Børne- & Undervisningsforvaltningen
Titel: Afdelingsleder

Gitte Østergaard

Organisation: Kultur- og Fritidsforvaltningen i Københavns Kommune
Titel: Specialkonsulent

Hanne Madsen

Organisation: Kolding Kommune
Titel: Digitalisering

Hanne Ourø Jensen

Organisation: Træning og sundhed
Titel: Leder af Træning og sundhed

Heidi Bay Schunck

Organisation: Rudersdal Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Heidi Bonde

Organisation: Odsherred Kommune
Titel: GIS-administrator

Heidi Johansen

Organisation: Odsherred Kommune
Titel: Leder af Digitalisering og IT

Helle Brynaa

Organisation: Vejle kommune
Titel: SSP leder

Henning Wacker

Organisation: Køge Kommune
Titel: Analysekonsulent

Henrik Harkjær Lyngby

Organisation: Køge Kommune
Titel: Økonomi Konsulent

Henrik B. Frederickson

Organisation: Lolland Kommune
Titel: AC-fuldmægtig

Inge Lene Møller

Organisation: Gladsaxe Kommuner
Titel: Chef

Irena Lukic

Organisation: Guldborgsund Kommune
Titel: Konsulent

Jakob Holst Bak

Organisation: Silkeborg Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Jakob Krogh

Organisation: Sundheds- og Ældreministeriet
Titel: Afdelingschef

Jakob Schou Pedersen

Organisation: Hjørring Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Jan Kjeldmann

Organisation: Randers Kommune
Titel: Chef Økonomi og styring

Jannie Fogh

Organisation: Randers Kommune
Titel: Leder af Rehabiliteringsenheden

Jens Otto Kromann

Organisation: Svendborg Kommune
Titel: Stabschef

Jesper Riis-Jensen

Organisation: Silkeborg Kommune
Titel: Sektionsleder

Jesper Bøgebjerg Frandsen

Organisation: Opvækst og Llæring
Titel: Konsulent

Jesper Bøtker Mortensen

Organisation: Kolding Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Jesper Cramer Hansen

Organisation: Vejle Kommune
Titel: Sundhedsøkonom

Jette Hinrichs

Organisation: Herlev Kommune
Titel: GIS Team koordinator

Johan Anrdrup

Organisation: Faaborg-Midtfyn kommune
Titel: BI-konsulent

John Kornval Jacobsen

Organisation: Fujitsu
Titel: Chefkonsulent