Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 1193 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
Sorter efter

? ?

Kommune/Organisation: Gribskov Kommune
Stilling: Kommunaldirektør

Adam Wolf

Kommune/Organisation: Danske Regioner
Stilling: Adm. direktør

Albert Pedersen

Kommune/Organisation: Nyborg Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Alexander Janz

Kommune/Organisation: Samsø Kommune
Stilling: Økonomichef

Ali Abbasi

Kommune/Organisation: Ballerup Kommune
Stilling: Kommunalbestyrelsesmedlem

Alice Jeppesen

Kommune/Organisation: Solrød Kommune
Stilling: Økonomichef

Allan Andersen

Kommune/Organisation: Odsherred Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Allan Andersen

Kommune/Organisation: Tårnby Kommune
Stilling: Borgmester

Allan Emiliussen

Kommune/Organisation: Haderslev Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Allan Kristensen

Kommune/Organisation: Ballerup Kommune
Stilling: Kommunalbestyrelsesmedlem

Allan Krogh Filtenborg

Kommune/Organisation: Ærø Kommune
Stilling: Kommunaldirektør

Allan Runager

Kommune/Organisation: Brøndby
Stilling: Kommunalbestyrelsesmedlem

Alma Larsen

Kommune/Organisation: Guldborgsund
Stilling: Direktør

Almine Nikontovic

Kommune/Organisation: Frederikshavn Kommune
Stilling: Økonomi udvalgsmedlem

Alvaro Arriagada

Kommune/Organisation: Aarhus Kommune
Stilling: Chef for Budget og Planlægning

Amalie Sommer

Kommune/Organisation: Dragør Kommune
Stilling: Stabschef

Amders Wolf Andresen

Kommune/Organisation: Hvidovre Kommune
Stilling: Kommunalbestyrelsesmedlem

Anders Agger

Kommune/Organisation: Rødovre Kommune
Stilling: Kommunaldirektør

Anders Buhl-Christensen

Kommune/Organisation: Randers
Stilling: Byrådsmedlem

Anders Bøge

Kommune/Organisation: Skive
Stilling: Byrådsmedlem

Anders Fokdal

Kommune/Organisation: Aalborg Kommune/By- og Landskabsforvaltningen
Stilling: Økonomichef

Anders Hansen

Kommune/Organisation: Billund Kommune
Stilling: Områdechef for Økonomi, Personale og Indkøb

Anders Kjærulff

Kommune/Organisation: Silkeborg

Anders Laugesen

Kommune/Organisation: Skanderborg Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Anders Linde

Kommune/Organisation: Varde Kommune
Stilling: Viceborgmester

Anders Mørk Hansen

Kommune/Organisation: Halsnæs Kommune
Stilling: Kommunaldirektør

Anders Stribolt

Kommune/Organisation: SKI
Stilling: Vicedirektør

Anders Thingholm

Kommune/Organisation: Nordfyns Kommune
Stilling: Kommunalbestyrelsesmedlem

Anders Gerner Frost

Kommune/Organisation: Gribskov Kommune
Stilling: Borgmester

Anders Peter Tuxen

Kommune/Organisation: Moderniseirngsstyrelsen
Stilling: Kontorchef

Anders Thønning Bjældager

Kommune/Organisation: Kerteminde Kommune
Stilling: Direktør

Andreas Boesen

Kommune/Organisation: Horsens Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Andreas Duus

Kommune/Organisation: Hjørring
Stilling: Direktør for teknik- og miljøområdet

Andreas Engsig

Kommune/Organisation: Finansministeriet
Stilling: Specialkonsulent

Anette Eriksen

Kommune/Organisation: Vallensbæk Kommune
Stilling: 2. viceborgmester

Anette Laustsen

Kommune/Organisation: Vallensbæk Kommune
Stilling: Kommunaldirektør

Anette Mortensen

Kommune/Organisation: Stevns
Stilling: Borgmester

Anita Søholm

Kommune/Organisation: Syddjurs Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Ann Sibbern

Kommune/Organisation: Slagelse Kommune
Stilling: 2. viceborgmester

Anna Lise Kianzad

Kommune/Organisation: Kerteminde Kommune
Stilling: Økonomichef

Anne Andersen

Kommune/Organisation: KL
Stilling: konsulent

Anne Assenholm Nielsen

Kommune/Organisation: Finansministeriet

Anne Heeager

Kommune/Organisation: Skanderborg Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Anne Hjortshøj

Kommune/Organisation: Randers
Stilling: Byrådsmedlem

Anne Jørgensen

Kommune/Organisation: Faaborg-Midtfyn Kommune
Stilling: Kommunalbestyrelsesmedlem

Anne Knudsen

Kommune/Organisation: Aarhus Kommune
Stilling: Chef for Budget og Planlægning

Anne Krøjer

Kommune/Organisation: Vesthimmerlands Kommune
Stilling: Direktør for Sundheds- og Kulturforvaltningen

Anne Madsen

Kommune/Organisation: Sorø Kommune
Stilling: Byrådsmedlem

Anne Velling

Kommune/Organisation: Odense Kommune
Stilling: Adm. direktør

Anne Birgitte Dyhrberg-Nørregaard

Kommune/Organisation: Ishøj Kommune
Stilling: Chefkonsulent og PA for borgmesteren
Aalborg Kongres & Kultur Center - Europa Plads 4 - 9000 - Aalborg - 99355555