Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 52 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter

(lars) Bo Christensen

Organisation/virksomhed/kommune: Holbæk Kommune

Annette Vestergaard Christensen

Organisation/virksomhed/kommune: GeoFyn

Annika Nielsen

Organisation/virksomhed/kommune: Visitation til hjemmehjælp og plejebolig

Astrid Andersen

Organisation/virksomhed/kommune: Svendborg Kommune

Bente Gaardhøj Johansen

Organisation/virksomhed/kommune: Ældreområdet / Solrød kommune

Christian Albrecht Christensen

Organisation/virksomhed/kommune: Kolding Stadsarkiv

Christian Bartholdy

Organisation/virksomhed/kommune: Center for Omsorg og Sundhed

Christian Kobbernagel

Organisation/virksomhed/kommune: Holbæk Kommune

Christina Eilrich Svendsen

Organisation/virksomhed/kommune: Faaborg-Midtfyn Kommune

Ditte Søllingvraa

Organisation/virksomhed/kommune: Vallensbæk Kommune

Ditte Sølvhøj

Organisation/virksomhed/kommune: Rødovre Kommune

Dorthe Solgaard Pedersen

Organisation/virksomhed/kommune: Københavns Kommune

Erling Haunstrup Poulsen

Organisation/virksomhed/kommune: Syddjurs Kommune

Eva Ehlers Simmelsgaard

Organisation/virksomhed/kommune: Analyse og udvikling

Hans Jørgen Damm

Organisation/virksomhed/kommune: Viborg Kommune

Henriette Hemmingsen

Organisation/virksomhed/kommune: Næstved Kommune

Henriette Offenberg

Organisation/virksomhed/kommune: Holbæk Kommune

Ina Corydon

Organisation/virksomhed/kommune: Københavns Kommune

Jens Andersen

Organisation/virksomhed/kommune: Københavns kommune

Jens Harrestrup

Organisation/virksomhed/kommune: Viborg Kommune

Jónas Thor Björnsson

Organisation/virksomhed/kommune: Viborg Kommune

Karen Iversen

Organisation/virksomhed/kommune: Helsingør Kommune

Kathrine Skov Kastrup

Organisation/virksomhed/kommune: Faaborg-Midtfyn Kommune

Keld Sørensen

Organisation/virksomhed/kommune: Holbæk kommune

Kim Støving

Organisation/virksomhed/kommune: Hjemmepleje og Socialpsykiatri

Kirsten Breinholt

Organisation/virksomhed/kommune: Voksenpædagogiske tilbud

Lene Thomsen

Organisation/virksomhed/kommune: Viborg Kommune

Lene Thrane-Møller

Organisation/virksomhed/kommune: Plejecenterne

Line Laudrup

Organisation/virksomhed/kommune: KL

Lisbeth Vejsgaard

Organisation/virksomhed/kommune: Aarhus Kommune, Borgmesterens Afdeling

Lisbeth Bro Lund

Organisation/virksomhed/kommune: Assens Kommune

Malene Toscani

Organisation/virksomhed/kommune: Rudersdal Kommune

Marianne Kahla

Organisation/virksomhed/kommune: Herlev Sundhedscenter

Marie Birch Basse

Organisation/virksomhed/kommune: Frederiksberg Kommune

Marie Danneskiold-Samsøe

Organisation/virksomhed/kommune: Vallensbæk Kommune

Martha Ahlmann

Organisation/virksomhed/kommune: Rudersdal Kommune

Mathias Søndergaard Svendsen

Organisation/virksomhed/kommune: Viborg Kommune

Mikkel Berget

Organisation/virksomhed/kommune: Københavns Kommune

Miriam Helsing

Organisation/virksomhed/kommune: lolland kommune

Mona Brandt

Organisation/virksomhed/kommune: Holbæk Kommune

Mona Hjorth Hansen

Organisation/virksomhed/kommune: Rødovre Kommune

Morten Svenningsen

Organisation/virksomhed/kommune: Vallensbæk Kommune

Niels Kristian Dyrelund

Organisation/virksomhed/kommune: Holbæk Kommune

Patrick Weber

Organisation/virksomhed/kommune: Faaborg-Midtfyn Kommune

Rasmus Andersen

Organisation/virksomhed/kommune: Københavns Kommune

Rikke Christensen

Organisation/virksomhed/kommune: Københavns Kommune

Sanne Liebe

Organisation/virksomhed/kommune: Viborg Kommune

Tommy Danielsen

Organisation/virksomhed/kommune: Gladsaxe Kommune

Tommy Pedersen

Organisation/virksomhed/kommune: SyddjursKommune

Trine Stig Elmer

Organisation/virksomhed/kommune: Næstved Kommune