Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 46 er tilmeldt arrangementet

Sorter efter

Alexander Janz

Organisation: Samsø Kommune

Ann Dueholm

Organisation: Thisted

Anni Danielsen

Organisation: Brøndby/Jac & Aktivitetscenter Vestegnen

Bente Jensen

Organisation: Aabenraa

Birgitte Ettrup

Organisation: Næstved Kommune

Bitten Bøge Mikkelsen

Organisation: Rudersdal Kommune

Charlotte Bach

Organisation: Dansk Teater

Charlotte Mandøe

Organisation: Fredensborg

Danni Wulff

Organisation: Slagelse Kommune

Dorte Lind Seidel

Organisation: Gladsaxe Kommune

Dorte Staun

Organisation: Brøndby/Jac & Aktivitetscenter Vestegnen

Gitte Buenaventura

Organisation: Fredensborg Kommune

Hanne Jansfort

Organisation: Viborg Kommune

Hanne Brusgaard Irskov

Organisation: Hjørring

Henriette Jensen

Organisation: Gribskov kommune

Imran Akbar

Organisation: Faxe Kommune

Jane Nielsen

Organisation: Ballerup Kommune

Jean Mikkelsen

Organisation: Esbjerg Kommune

Kim Jensen

Organisation: Middelfart Kommune

Kristian Simonsen

Organisation: Hillerød Kommune

Laila Leerholm

Organisation: Ikast-Brande

Lene Holm Jensen

Organisation: Frederiksberg Kommune

Liselotte Samsøe

Organisation: Hillerød Kommune

Louise Skærbæk

Organisation: BIOFOS

Louise Demuth Kawa

Organisation: Guldborgsund Kommune

Margrethe Knudsen

Organisation: Roskilde Kommune

Maria Sofia Schou

Organisation: Randers Kommune

Mats Erlandsson

Organisation: Brøndby / Job & Aktivitetscenter Vestegnen

Merete Lund

Organisation: Vallensbæk kommune

Mette Louise Ebdrup

Organisation: Ballerup Kommune

Mette Marie Winther

Organisation: Furesø Kommune

Michael Hjernø

Organisation: Bornholms Regionskommune

Mie Gudmundsson

Organisation: Fredensborg Kommune

Mona Bruhn

Organisation: Guldborgsund

Peter Christensen

Organisation: Frederiksberg

Rikke Dohrn

Organisation: Hørsholm Kommune

Signe Jarvad

Organisation: Københavns Kommune, Kultur- og Fritidsforvaltningen, HR, Strategi & Økonomi

Sissi Ploug

Organisation: Guldborgsund Kommune

Steen Rasmussen

Organisation: Københavns Kommune

Stine Hansen

Organisation: Bornholms Regionskommune

Stine Søndergaard

Organisation: Ballerup Kommune

Susanne Larsen

Organisation: Vejen

Tasja Roswall Dekkerhus

Organisation: Gribskov Kommune

Tine Schack-Nielsen

Organisation: Københavns Kommune, Kultur- og Fritidsforvaltningen, HR, Strategi & Økonomi

Tine Vedel Kruse

Organisation: Gladsaxe Kommune

Vicki Haabegaard Knudsen

Organisation: Esbjerg Kommune
KL - Weidekampsgade 10 - 2300 - København S - 33703370 - alb@kl.dk