Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 46 er tilmeldt arrangementet

Sorter efter

Alexander Janz

Kommune/anden organisation: Samsø Kommune

Ann Dueholm

Kommune/anden organisation: Thisted

Anni Danielsen

Kommune/anden organisation: Brøndby/Jac & Aktivitetscenter Vestegnen

Bente Jensen

Kommune/anden organisation: Aabenraa

Birgitte Ettrup

Kommune/anden organisation: Næstved Kommune

Bitten Bøge Mikkelsen

Kommune/anden organisation: Rudersdal Kommune

Charlotte Bach

Kommune/anden organisation: Dansk Teater

Charlotte Mandøe

Kommune/anden organisation: Fredensborg

Danni Wulff

Kommune/anden organisation: Slagelse Kommune

Dorte Lind Seidel

Kommune/anden organisation: Gladsaxe Kommune

Dorte Staun

Kommune/anden organisation: Brøndby/Jac & Aktivitetscenter Vestegnen

Gitte Buenaventura

Kommune/anden organisation: Fredensborg Kommune

Hanne Jansfort

Kommune/anden organisation: Viborg Kommune

Hanne Brusgaard Irskov

Kommune/anden organisation: Hjørring

Henriette Jensen

Kommune/anden organisation: Gribskov kommune

Imran Akbar

Kommune/anden organisation: Faxe Kommune

Jane Nielsen

Kommune/anden organisation: Ballerup Kommune

Jean Mikkelsen

Kommune/anden organisation: Esbjerg Kommune

Kim Jensen

Kommune/anden organisation: Middelfart Kommune

Kristian Simonsen

Kommune/anden organisation: Hillerød Kommune

Laila Leerholm

Kommune/anden organisation: Ikast-Brande

Lene Holm Jensen

Kommune/anden organisation: Frederiksberg Kommune

Liselotte Samsøe

Kommune/anden organisation: Hillerød Kommune

Louise Skærbæk

Kommune/anden organisation: BIOFOS

Louise Demuth Kawa

Kommune/anden organisation: Guldborgsund Kommune

Margrethe Knudsen

Kommune/anden organisation: Roskilde Kommune

Maria Sofia Schou

Kommune/anden organisation: Randers Kommune

Mats Erlandsson

Kommune/anden organisation: Brøndby / Job & Aktivitetscenter Vestegnen

Merete Lund

Kommune/anden organisation: Vallensbæk kommune

Mette Louise Ebdrup

Kommune/anden organisation: Ballerup Kommune

Mette Marie Winther

Kommune/anden organisation: Furesø Kommune

Michael Hjernø

Kommune/anden organisation: Bornholms Regionskommune

Mie Gudmundsson

Kommune/anden organisation: Fredensborg Kommune

Mona Bruhn

Kommune/anden organisation: Guldborgsund

Peter Christensen

Kommune/anden organisation: Frederiksberg

Rikke Dohrn

Kommune/anden organisation: Hørsholm Kommune

Signe Jarvad

Kommune/anden organisation: Københavns Kommune, Kultur- og Fritidsforvaltningen, HR, Strategi & Økonomi

Sissi Ploug

Kommune/anden organisation: Guldborgsund Kommune

Steen Rasmussen

Kommune/anden organisation: Københavns Kommune

Stine Hansen

Kommune/anden organisation: Bornholms Regionskommune

Stine Søndergaard

Kommune/anden organisation: Ballerup Kommune

Susanne Larsen

Kommune/anden organisation: Vejen

Tasja Roswall Dekkerhus

Kommune/anden organisation: Gribskov Kommune

Tine Schack-Nielsen

Kommune/anden organisation: Københavns Kommune, Kultur- og Fritidsforvaltningen, HR, Strategi & Økonomi

Tine Vedel Kruse

Kommune/anden organisation: Gladsaxe Kommune

Vicki Haabegaard Knudsen

Kommune/anden organisation: Esbjerg Kommune
KL - Weidekampsgade 10 - 2300 - København S - 33703370 - alb@kl.dk