Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 269 deltagere, heraf har de 257 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Sorter efter

Alexander Colliander Hansen

Virksomhed/organisation/kommune: Netcompany
Stilling: Manager

Allan Christiansen

Virksomhed/organisation/kommune: Faaborg-Midtfyn Kommune
Stilling: Souschef

Allan Eriksen

Virksomhed/organisation/kommune: Guldborgsund kommune
Stilling: Digital Tovholder

Allan Eriksen

Virksomhed/organisation/kommune: Næstved
Stilling: IT- og Digitaliseringsambassadør

Anders Christiansen

Virksomhed/organisation/kommune: Greve
Stilling: IT-Løsningskonsulent

Anders Fihl

Virksomhed/organisation/kommune: Billund Kommune
Stilling: Områdechef for IT, Digitalisering & GIS

Anders Fokdal

Virksomhed/organisation/kommune: Aalborg kommune
Stilling: Direktør

Anders Kollin

Virksomhed/organisation/kommune: Skanderborg Kommune
Stilling: Digitaliseringschef

Anders Lungholt

Virksomhed/organisation/kommune: Dragør kommune
Stilling: Afdelingschef IT- og Digitalisering

Anders Nielsen

Virksomhed/organisation/kommune: Tønder Kommune
Stilling: Afdelingsleder, IT

Anders Pedersen

Virksomhed/organisation/kommune: Næstved Kommune
Stilling: Chefkonsulent

Anette Kornmaaler

Virksomhed/organisation/kommune: Holbæk kommune
Stilling: afdelingsleder

Anette Vernegaard Andersen

Virksomhed/organisation/kommune: Skive Kommune
Stilling: Leder af regnskabsafdelingen

Anja Lønbo

Virksomhed/organisation/kommune: KL
Stilling: Chefsekretær

Anja Maarslet

Virksomhed/organisation/kommune: Vejen Kommune
Stilling: chefkonsulent

Anja Paulsen

Virksomhed/organisation/kommune: Aarhus Kommune
Stilling: It-forretningsspecialist

Anja Meyer Reitelseder

Virksomhed/organisation/kommune: Allerød Kommune, Genoptræningen
Stilling: Udviklingsfysioterapeut

Anna Bjarnhof

Virksomhed/organisation/kommune: Fredensborg Kommune
Stilling: Administrativ medarbejder

Anna-Lena Lund

Virksomhed/organisation/kommune: Billund kommune
Stilling: Digitaliseringskonsulent

Anne Dyrberg

Virksomhed/organisation/kommune: Vejle Kommune
Stilling: Konsulent

Anne Vadgaard

Virksomhed/organisation/kommune: Netcompany
Stilling: Manager

Anne-Mette Michelsen

Virksomhed/organisation/kommune: Haderslev kommune
Stilling: Chef for Borgerservice, IT og Digitalisering

Annette Bekker

Virksomhed/organisation/kommune: Esbjerg Kommune
Stilling: Udviklings- og digitaliseringskonsulent

Annette Christensen

Virksomhed/organisation/kommune: Odense Kommune
Stilling: Kontorchef Digitalisering & Data

Annette Laursen

Virksomhed/organisation/kommune: KL
Stilling: Konsulent

Annja Jensen

Virksomhed/organisation/kommune: Haderslev Kommune
Stilling: Digitaliseringskonsulent

Anton Helms

Virksomhed/organisation/kommune: Odense Kommune
Stilling: Chefkonsulent

Anton Svendsen

Virksomhed/organisation/kommune: Stevns Kommune
Stilling: Centerchef Økonomi, HR & IT

Aravni Elisabeth Jakobsen

Virksomhed/organisation/kommune: Københavns Kommune
Stilling: Kontorchef

Asger Villemoes Nielsen

Virksomhed/organisation/kommune: Dragør Kommune
Stilling: Direktør

Asger Villemoes Nielsen

Virksomhed/organisation/kommune: Dragør Kommune
Stilling: Direktør

Bent Knudsen

Virksomhed/organisation/kommune: Langeland Kommune
Stilling: Leder af It- og Digitalisering

Bettina Sporon Nielsen

Virksomhed/organisation/kommune: Københavns Kommune, Ydelsesservice
Stilling: Projektleder

Betty Dencker Hansen

Virksomhed/organisation/kommune: Vejle Kommune
Stilling: Projektmedarbejder

Bjarne Ibsen

Virksomhed/organisation/kommune: Fredensborg Kommune
Stilling: Konsulent

Bo Schjødt Andersen

Virksomhed/organisation/kommune: Billund Kommune
Stilling: Områdechef for Teknik og Miljø

Bodil Thomsen

Virksomhed/organisation/kommune: Sorø Kommune
Stilling: Udviklings- og IT-chef

Brian Fisker

Virksomhed/organisation/kommune: Systematic A/S
Stilling: Director, Healthcare Business Development

Brian Slot

Virksomhed/organisation/kommune: Vejle Kommune
Stilling: Chef for Digitalisering og Analyse

Brian Birkelund Jørgensen

Virksomhed/organisation/kommune: Faaborg-Midtfyn Kommune
Stilling: Administrationsleder

Camilla Borg Dahl

Virksomhed/organisation/kommune: Silkeborg Kommune
Stilling: Digitaliseringskonsulent

Carina Vincent

Virksomhed/organisation/kommune: Slagelse Kommune
Stilling: Teamleder

Carsten Grønborg

Virksomhed/organisation/kommune: Horsens Kommune
Stilling: Chefkonsulent

Charlotte Christiansen

Virksomhed/organisation/kommune: Viborg Kommune
Stilling: RPA konsulent

Charlotte Mandøe

Virksomhed/organisation/kommune: Fredensborg Kommune
Stilling: Souschef for Center for Politik og Organisation

Charlotte Mozart Ernst

Virksomhed/organisation/kommune: Netcompany
Stilling: Manager

Charlotte Kirk Larsen

Virksomhed/organisation/kommune: Varde Kommune
Stilling: Stabschef for Politik, Analyse & Digitalisering

Chris Nørregaard

Virksomhed/organisation/kommune: Kolding Kommune
Stilling: It- og Digitaliseringschef

Christian Christensen

Virksomhed/organisation/kommune: Sorø Kommune
Stilling: Leder af IT

Christian Wittenkamp Hansen

Virksomhed/organisation/kommune: Sundheds- og Omsorgsforvaltningen, Københavns Kommune
Stilling: Specialkonsulent