Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 376 deltagere, heraf har de 361 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Sorter efter

Allan Christinasen

Virksomhed/organisation/kommune: Faaborg-Midtfyn Kommune
Stilling: Souschef

Allan Eriksen

Virksomhed/organisation/kommune: Guldborgsund kommune
Stilling: Digital tovholder

Allan Juhl

Virksomhed/organisation/kommune: Emento
Stilling: Direktør

Amanda Madsen Lauridsen

Virksomhed/organisation/kommune: Viborg Kommune
Stilling: AC-Fuldmægtig

Anders Holte

Virksomhed/organisation/kommune: KL
Stilling: Chefkonsulent

Anders Kollin

Virksomhed/organisation/kommune: Skanderborg Kommune
Stilling: Digitaliseringschef

Anders Orris

Virksomhed/organisation/kommune: Sønderborg Kommune
Stilling: Digitaliseringskonsulent

Anders Tuff

Virksomhed/organisation/kommune: EG A/S
Stilling: Senior Sales Executive

Anders Gottenborg Rasmussen

Virksomhed/organisation/kommune: Syddjurs IT-afdeling
Stilling: Konsulent

Anders Horst Petersen

Virksomhed/organisation/kommune: Aarhus Kommune/KOSU sekretariatet
Stilling: Konsulent

Anders Kortnum Bagger

Virksomhed/organisation/kommune: Sundhedsafdelingen / Lemvig Kommune
Stilling: Implementeringskonsulent

Anette Vernegaard Andersen

Virksomhed/organisation/kommune: Skive Kommune
Stilling: Regnskabsleder

Anja Bukhave Larsen

Virksomhed/organisation/kommune: Novicell
Stilling: Director Public Sales

Anja Lønbo

Virksomhed/organisation/kommune: KL
Stilling: Chefsekretær

Anna Skytte-Rasmussen

Virksomhed/organisation/kommune: IBM
Stilling: IT Konsulent

Anna-Marie K. D. Andersen

Virksomhed/organisation/kommune: Struer Kommune/Handicap, Social og Psykiatri
Stilling: Teamleder Projektudvikling

Anne Dyrberg

Virksomhed/organisation/kommune: Vejle Kommune
Stilling: Konsulent

Anne Grann

Virksomhed/organisation/kommune: CSO Lyngby Tåårbæk
Stilling: afdelingsleder

Annemette Nielsen

Virksomhed/organisation/kommune: Københavns Kommune
Stilling: Chefkonsulent

Anne-Mette Kjær

Virksomhed/organisation/kommune: Billund kommune
Stilling: Teamleder

Anne-Mette F. Michelsen

Virksomhed/organisation/kommune: Borgerservice, IT og Digitalisering, Stabene, Haderslev Kommune
Stilling: Chef for Borgerservice, IT og Digitalisering

Anne-Mette Tofte Petersen

Virksomhed/organisation/kommune: Fredericia Kommune
Stilling: Driftschef

Anne-Sofie Thomsen

Virksomhed/organisation/kommune: KL
Stilling: Servicedesigner/specialkonsulent

Annette Bekker

Virksomhed/organisation/kommune: Esbjerg Kommune, Børn & Kultur
Stilling: Udviklings- og digitaliseringskonsulent

Annette Frederiksen

Virksomhed/organisation/kommune: Vejen Kommune
Stilling: Sagsbehandler

Annette Kjær-Jensen

Virksomhed/organisation/kommune: Aabenraa Kommune
Stilling: uddannelses koordinator

Annette Struve

Virksomhed/organisation/kommune: Næstved Bibliotek og Borgerservice
Stilling: Afdelingsleder

Ann-Kathrine Fog

Virksomhed/organisation/kommune: Dragør Kommune
Stilling: Hjemmeplejeleder

Anny Lavrsen Kure

Virksomhed/organisation/kommune: Skive Kommune
Stilling: IT-konsulent

Asbjørn Ammitzbøll Flügge

Virksomhed/organisation/kommune: KL
Stilling: Konsulent

Benjamin Kinch-Jensen

Virksomhed/organisation/kommune: Rudersdals Kommune
Stilling: Analysekonsulent

Bente Neerup

Virksomhed/organisation/kommune: Hjørring
Stilling: Seniorkonsulent / Leder

Betina Bille

Virksomhed/organisation/kommune: Odder Kommune
Stilling: Proceskonsulent

Betty Dencker Hansen

Virksomhed/organisation/kommune: Vejle Kommune, Sundhedsafdelingen
Stilling: Projektmedarbejder

Birgitte Dissing Kierch

Virksomhed/organisation/kommune: Lyngby-Taarbæk Kommune
Stilling: Organisations- og Ledelseskonsulent

Birgitte Hjelm Paulsen

Virksomhed/organisation/kommune: Odense kommune, IT og Digitalisering
Stilling: Chefkonsulent

Birte Carøe

Virksomhed/organisation/kommune: Halsnæs Kommune
Stilling: Leder af Sundhedsafdelingen

Birthe Stenbæk Nielsen

Virksomhed/organisation/kommune: Københavns Kommune
Stilling: IT Arkitekt

Bjarke Petersen

Virksomhed/organisation/kommune: Sønderborg Kommune
Stilling: Digitaliseringskonsulent

Bjarne Roerup Rom

Virksomhed/organisation/kommune: Gribskov
Stilling: Chef for Koncernstyring og it

Bjørn Jønson

Virksomhed/organisation/kommune: Glostrup Kommune
Stilling: Konsulent

Bjørn Thomsen

Virksomhed/organisation/kommune: Dataproces
Stilling: Forretningsudvikler

Bo Billenstein

Virksomhed/organisation/kommune: Glostrup Kommune
Stilling: Centerchef

Bo Svendsen

Virksomhed/organisation/kommune: Hejdoktor
Stilling: Founder

Bodil Thomsen

Virksomhed/organisation/kommune: Sorø Kommune
Stilling: Udviklings- og IT-chef

Brian Damsgaard

Virksomhed/organisation/kommune: Fredericia Kommune
Stilling: Koordinator

Brian Hansen

Virksomhed/organisation/kommune: Brian Hansen Consulting Aps
Stilling: Chef konsulent

Brian Korntved

Virksomhed/organisation/kommune: Miracle A/S
Stilling: Afdelingsleder

Brian Siggaard

Virksomhed/organisation/kommune: KL
Stilling: Chefkonsulent

Brian Slot

Virksomhed/organisation/kommune: Kommune
Stilling: Digitaliserings og Analysechef
KL - Weidekampsgade 10 - 2300 - København S - 33703370 - alb@kl.dk