Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 471 deltagere, heraf har de 466 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Sorter efter

Alexander Janz

Organisation / Firma: Samsø Kommune
Titel: Økonomichef

Alice Johnsen

Organisation / Firma: Kultur og Borgerservice, Aarhus Kommune
Titel: Kontorchef

Allan Ejstrup

Organisation / Firma: Tårnby kommune
Titel: Driftsleder

Allan Sørensen

Organisation / Firma: Jobcenter Esbjerg, Jobservice
Titel: Sektionsleder

Allan Asp Poulsen

Organisation / Firma: Randers Kommune
Titel: Driftsleder

Anders Birkelund

Organisation / Firma: Faaborg-Midtfyn Kommune
Titel: Chefkonsulent

Anders Bjældager

Organisation / Firma: Kerteminde Kommune
Titel: Direktør

Anders Fihl

Organisation / Firma: Billund Kommune
Titel: Områdechef IT og Organisation

Anders Jørgensen

Organisation / Firma: Aarhus Kommune - IT-Infrastruktur - Borgmesterens Afdeling
Titel: IT-Chef

Anders Lungholt

Organisation / Firma: Dragør Kommune
Titel: Afdelingschef IT- og Digitalisering

Ane Davidsen

Organisation / Firma: UCN Professionshøjskolen
Titel: Områdedirektør

Ane Plouman Hag

Organisation / Firma: Furesø Kommune, Udvikling og Kommunikation
Titel: Udviklingskonsulent

Anette Barnkob

Organisation / Firma: Fredensborg Kommune
Titel: Centerchef

Anette Falk

Organisation / Firma: Faxe kommune
Titel: Områdeleder

Anette Kortegaard

Organisation / Firma: Børn og Dagtilbud Esbjerg Kommune
Titel: Områdeleder

Anette Thede

Organisation / Firma: Esbjerg Kommune, Borger & Arbejdsmarked
Titel: Sekretariatschef

Anette Ravn Olsen

Organisation / Firma: Familie & Forebyggelse, Vejle Kommune
Titel: Chef for Familie & Forebyggelse

Anita Haag

Organisation / Firma: Gladsaxe Kommune
Titel: Leder af Sundhed og Træning

Anita Møller Højholdt

Organisation / Firma: Syddjurs Kommune
Titel: Afdelingsleder Job og Erhverv

Anja Olsen

Organisation / Firma: Rudersdal Museer
Titel: Museumschef

Anja Whittard Dalberg

Organisation / Firma: Hvidovre Kommune
Titel: Centerchef for Plan og Miljø

Ann Hermansen

Organisation / Firma: Randers Kommune Børn og Skole
Titel: Familiechef

Anna Lise Kianzad

Organisation / Firma: Kerteminde Kommune
Titel: Chef for Økonomi, Administrationsservice, IT & Digitalisering

Anne Ahrensbach

Organisation / Firma: Norddjurs Kommune
Titel: Souschef for Sundhed og Omsorg

Anne Bille

Organisation / Firma: Ærø Kommune
Titel: Sekretariats- og Borgerservicechef

Anne Røjkjær

Organisation / Firma: Syddjurs Kommune
Titel: Afdelingsleder Job og Kompetence

Anne Agger Mortensen

Organisation / Firma: Syddjurs Kommunale tandpleje
Titel: Specialtandlæge

Anne Line Bjerregaard

Organisation / Firma: Skanderborg Kommune
Titel: Chefkonsulent

Anne Marie Muff

Organisation / Firma: Herning Kommune
Titel: Chef for Økonomi

Anne Tolstrup Gregersen

Organisation / Firma: UC Syd
Titel: Faglig leder

Anne Ulstrup Jensen

Organisation / Firma: Vesthimmerlands Kommune
Titel: HR Konsulent

Anne Velling Christiansen

Organisation / Firma: Odense Kommune, By- og Kulturforvaltningen
Titel: Administrerende direktør

Anne-Marie Bach

Organisation / Firma: Aalborg Kommune
Titel: Leder

Annemette Winther

Organisation / Firma: Kerteminde Kommune
Titel: Chef for Unge & Skole

Anne-Mette Semlov

Organisation / Firma: Vordingborg Kommune
Titel: Afdelingsleder, Børn og Familie

Anni Martens

Organisation / Firma: Aalborg Kommune
Titel: Leder

Bente Fournaise

Organisation / Firma: Kerteminde Kommune
Titel: Chef for Sundhed, Handicap & Rehabilitering

Bente Fromm

Organisation / Firma: Fredensborg Kommune
Titel: Teamleder

Bente Lund Hansen

Organisation / Firma: KOMDIR
Titel: Forvaltningspolitisk Konsulent

Betina Grimm

Organisation / Firma: Tårnby Kommune
Titel: Forvaltningschef

Betina Kruse

Organisation / Firma: Gladsaxe Kommune
Titel: HR- og arbejdsmiljøkonsulent

Betina Trytek

Organisation / Firma: Aalborg Kommune
Titel: Leder

Bettina Brøndsted

Organisation / Firma: Kolding Kommune
Titel: Social- og handicapchef/konst. socialddirektør

Birgit Bang

Organisation / Firma: Esbjerg Kommune. Jobcenter Esbjerg
Titel: Kontorchef

Birgit Hoé Knudsen

Organisation / Firma: Rudersdal Kommune, Kultur
Titel: Område

Birgitte Elb

Organisation / Firma: Randers Kommune, Omsorgsområdet, Område SYD
Titel: Administrativ leder

Birgitte Guldberg

Organisation / Firma: Randers Kommune Børn og Skole
Titel: Sekretariatschef

Birgitte Millung

Organisation / Firma: Tandplejen Svendborg kommune
Titel: Overtandlæge

Birgitte Stenderup

Organisation / Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Personale- og udviklingschef

Birgitte Thygesen

Organisation / Firma: Brøndby Kommune
Titel: Sekretariatschef
KL - Weidekampsgade 10 - 2300 - København S - 33703370