Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 45 er tilmeldt arrangementet

Sorter efter

Ane Fjord

Kommune: Glostrup
Stilling: Webmaster

Anette Stokholm

Kommune: Ringkøbing-Skjern Kommune
Stilling: Webmaster

Ann Kjersgaard Nohrs

Kommune: Favrskov Kommune
Stilling: Sekretariatskonsulent

Annette Frederiksen

Kommune: Vejen Kommune
Stilling: Webredaktør

Bente Schjønning

Kommune: Frederikshavn Kommune
Stilling: Kommunikationsmedarbejder

Catrine Schmidt

Kommune: Furesø
Stilling: Kommunikationskonsulent og webmaster

Gitte Karring

Kommune: vejle Kommune
Stilling: Online projektleder

Heidi Kristensen

Kommune: Kalundborg Kommune
Stilling: Webmaster

Helene Jakobsen

Kommune: Hedensted Kommune
Stilling: Digitaliseringsmedarbejder

Jette Johnsen

Kommune: Lolland Kommune
Stilling: Webmaster

Kathrine Gyntzel

Kommune: Slagelse Kommune
Stilling: Webansvarlig

Kenneth Jensen

Kommune: Frederikssund Kommune
Stilling: digital kommunikationskonsulent / webmaster

Kirsten Hofset

Kommune: Assens
Stilling: Webredaktør

Lea Storm

Kommune: Faaborg-Midtfyn
Stilling: Webkoordinator

Lene Risskov Højland

Kommune: Nordfyns
Stilling: Webmaster

Lillian Mortensen

Kommune: Bornholms Regionskommune
Stilling: Webkonsulent

Lis Grosbøl

Kommune: Vejen Kommune
Stilling: Webmaster

Lone Søgaard

Kommune: Tårnby Kommunebibliotek
Stilling: Webmedarbejder

Lotte Holle Schneider

Kommune: Køge
Stilling: Kommunikationsrådgiver

Louise Højrup

Kommune: Hillerød
Stilling: Projektleder

Louise Zabel

Kommune: Købehavns Kommune
Stilling: Tværgående webkoordinator

Marianne Maribo Liechti

Kommune: Silkeborg
Stilling: Webkonsulent

Martin Bagger

Kommune: thisted
Stilling: Kommunikationskonsulent

Mathilde Hansen

Kommune: Hillerød Kommune
Stilling: Digital kommunikationskonsulent

Mathilde Mei Jørgensen

Kommune: Københavns Kommune, Teknik- og Miljøforvaltningen
Stilling: Webkoordinator

Maya Busted

Kommune: Gladsaxe
Stilling: Web- og Intranetmaster

Melina Martinez

Kommune: Faaborg-Midtfyn
Stilling: Webkoordinator

Merete Christensen

Kommune: Esbjerg
Stilling: Webredaktør

Mette Rudebeck Knudsen

Kommune: Haderslev
Stilling: Kommunikationkonsulent

Mia Høwisch Kristensen

Kommune: Københavns Kommune
Stilling: Koordinerende webredaktør

Michael Heuing

Kommune: Assens Kommune
Stilling: Kommunikationskonsulent

Michele Amby Nielsen

Kommune: Vejle
Stilling: Digital konsulent, Teknik & Miljø

Per Jakobsen

Kommune: kolding
Stilling: webkonsulent

Pia Krag

Kommune: Holstebro
Stilling: Webmaster

Pia Kragskov Olsen

Kommune: Dragør
Stilling: Webmaster

Pia Brandt Halling

Kommune: Vallensbæk Kommune
Stilling: Webmaster/kommunikationskonsulent

Rasmus Andreasen

Kommune: Morsø Kommune
Stilling: Kommunikationskonsulent

Rie Lund

Kommune: Lolland Kommune
Stilling: Digital kommunikationskonsulent

Rikke Søndergaard Kryger

Kommune: Roskilde Kommune
Stilling: Webredaktør

Stig Rohde Andersen

Kommune: Skanderborg
Stilling: webmaster

Susanne H. Andersen

Kommune: Esbjerg Kommune, Borgerservice/Stab/Udvikling
Stilling: Digitaliseringskonsulent

Therese Monrad

Kommune: Gladsaxe
Stilling: Web- og Intranetadministrator

Thomas Meyhoff

Kommune: Stevns Kommune
Stilling: Teamleder

Tina Richard Johnsen

Kommune: Favrskov
Stilling: Kommunikationskonsulent

Troels Vinding

Kommune: Kolding Kommune
Stilling: webchef