Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 91 deltagere, heraf har de 89 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter

Ann Elisabeth Bjerrehøj

Stilling: Leder Ekstern Udvikling & Analyse
Kommune/Organisation/ Firma: Ringkøbing-Skjern Kommune

Anne Møller Jørgensen

Stilling: Planlægger
Kommune/Organisation/ Firma: Hjørring Kommune

Annette Lisa Kjær

Stilling: Centerchef
Kommune/Organisation/ Firma: Stevns Kommune

Benedicte Helvad

Stilling: Bestyrelsesmedlem
Kommune/Organisation/ Firma: Fritidshusejernes Landsforening

Benny Balsgaard

Stilling: Kommunaldirektør
Kommune/Organisation/ Firma: Langeland Kommune

Bettina Kampmann

Stilling: Projektchef
Kommune/Organisation/ Firma: VisitNordsjælland

Cathrine Wagner

Stilling: Turismeudviklingskonsulent
Kommune/Organisation/ Firma: Ringkøbing-Skjern Kommune

Chris Husdon

Stilling: Turistchef
Kommune/Organisation/ Firma: VisitTromsø

Christian Barding

Stilling: Centerchef
Kommune/Organisation/ Firma: Guldborgsund Kommune

Claudia Andersen

Stilling: Sekretariatschef
Kommune/Organisation/ Firma: Dansk Kyst- og Naturturisme

Claus Koch

Stilling: Videncenterchef
Kommune/Organisation/ Firma: EA Lillebælt / UC Lillebælt

Claus Lyngby Petersen

Stilling: Chefkonsulent
Kommune/Organisation/ Firma: Lolland Kommune

Dennis Jensen

Stilling: Erhvervs- og udviklingschef
Kommune/Organisation/ Firma: Randers Kommune

Else Søjmark

Stilling: Formand for erhvervs- og arbejdsmarkedsudvalget
Kommune/Organisation/ Firma: Norddjurs Kommune

Flemming Rasmussen

Stilling: Turismedirektør
Kommune/Organisation/ Firma: Destination Djursland

Helen Rosager

Stilling: Chefkonsulent
Kommune/Organisation/ Firma: Syddjurs Kommune

Helle Bjerg Hellesøe

Stilling: Turismekoordinator
Kommune/Organisation/ Firma: Holstebro Kommune

Helle Christoffersen

Stilling: Erhvervskonsulent
Kommune/Organisation/ Firma: Frederiksberg Kommune

Helle Rosenberg

Stilling: Turistchef
Kommune/Organisation/ Firma: Kystlandet

Henrik Jensen

Stilling: Erhvervskonsulent
Kommune/Organisation/ Firma: Thisted Kommune

Henrik Louring Nielsen

Stilling: Leder
Kommune/Organisation/ Firma: Haderslev Kommune

Ilse Sørensen

Stilling: Administrationschef
Kommune/Organisation/ Firma: Stevns Kommune

Irene Lauridsen

Stilling: Miljøkonsulent
Kommune/Organisation/ Firma: Dansk Kano og Kajak Forbund

Jane Madvig Søndergaard

Stilling: Turistchef
Kommune/Organisation/ Firma: Esbjerg Erhvervsudvikling

Jani Hansen

Stilling: Vicekommunaldirektør
Kommune/Organisation/ Firma: Langeland Kommune

Jens Müller

Stilling: Direktør
Kommune/Organisation/ Firma: VisitVestsjælland A/S

Jimmi Petersen

Stilling: Turistdirektør
Kommune/Organisation/ Firma: VisitVesthimmerland

Johs Chr Johansen

Stilling: Formand
Kommune/Organisation/ Firma: Fritidshusejernes Landsforening

Jytte Dideriksen

Stilling: Byrådsmedlem
Kommune/Organisation/ Firma: Holstebro

Karsten Bækgaard

Stilling: Chefkonsulent
Kommune/Organisation/ Firma: Region Midtjylland

Karsten Justesen

Stilling: Direktør
Kommune/Organisation/ Firma: Destination Sønderjylland

Katharina Nielsen

Stilling: udviklingskonsulent
Kommune/Organisation/ Firma: Hillerød Kommune

Kathrine Hendriksen

Stilling: Selvstændig
Kommune/Organisation/ Firma: Stevns Kommune

Kristina Friedrichsen

Stilling: Kommunikationsmedarbejder
Kommune/Organisation/ Firma: Destination Lillebælt

Kristina Lehmann Schjøtt

Stilling: Turistchef
Kommune/Organisation/ Firma: Mariagerfjord Kommune

Lars Klemensen

Stilling: Udviklingschef
Kommune/Organisation/ Firma: Lemvig Kommune

Lars Falk Hoffmann

Stilling: Kultur og Fritidschef
Kommune/Organisation/ Firma: Frederikshavn Kommune

Lars Ramme Nielsen

Stilling: Chef for Turisme og Oplevelsesøkonomi
Kommune/Organisation/ Firma: Dansk Erhverv

Lene Møller Krabbesmark

Stilling: Leder
Kommune/Organisation/ Firma: Guldborgsund Kommune

Line Korgh Lay

Stilling: Udvalgsmedlem
Kommune/Organisation/ Firma: Stevns Kommune

Lis Christensen

Stilling: Turismekoordinator
Kommune/Organisation/ Firma: Haderslev

Lisbeth Bilde

Stilling: Souschef
Kommune/Organisation/ Firma: Hjørring Kommune

Lise-Lotte Stisager

Stilling: chefkonsulent
Kommune/Organisation/ Firma: Frederikshavn Kommune

Lone Daubjerg

Stilling: Sekretariatsleder
Kommune/Organisation/ Firma: Danske Destinationer

Lone Østergård

Stilling: Bureauleder
Kommune/Organisation/ Firma: VisitOdense

Lotta Sandsgaard

Stilling: Miljø- og kulturdirektør
Kommune/Organisation/ Firma: Norddjurs Kommune

Mai Kofoed Lauritsen

Stilling: Projektleder
Kommune/Organisation/ Firma: Billund Kommunes Museer

Martin Damgaard Larsen

Stilling: Turismekonsulent
Kommune/Organisation/ Firma: Guldborgsund Kommune

Mette Højborg

Stilling: Direktør for Kultur og Erhverv
Kommune/Organisation/ Firma: Holstebro Kommune

Mia Brædstrup-Holm

Stilling: Sektionsleder Udvikling
Kommune/Organisation/ Firma: Hillerød Kommune
KL - Weidekampsgade 10 - 2300 - København S - 33703370