Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 744 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Sorter efter

1 Politikker Nordjylland

Kommune/Organisation/Firma: Region Nordjylland
Titel: Politikker
Deltagertype: Politiker

1 Politikker Politikker

Kommune/Organisation/Firma: Holstebro Kommune
Titel: Social- og Sundhedsudvalget
Deltagertype: Politiker

2 Politikker Nordjylland

Kommune/Organisation/Firma: Region Nordjylland
Titel: Politikker
Deltagertype: Politiker

2 Politikker Politikker

Kommune/Organisation/Firma: Holstebro Kommune
Titel: Social- og Sundhedsudvalget
Deltagertype: Politiker

3 Politikker Nordjylland

Kommune/Organisation/Firma: Region Nordjylland
Titel: Politikker
Deltagertype: Politiker

3 Politikker Politikker

Kommune/Organisation/Firma: Holstebro Kommune
Titel: Social- og Sundhedsudvalget
Deltagertype: Politiker

4 Politikker Nordjylland

Kommune/Organisation/Firma: Region Nordjylland
Titel: Politikker
Deltagertype: Politiker

4 Politikker Politikker

Kommune/Organisation/Firma: Holstebro Kommune
Titel: Social- og Sundhedsudvalget
Deltagertype: Politiker

5 Politikker Nordjylland

Kommune/Organisation/Firma: Region Nordjylland
Titel: Politikker
Deltagertype: Politiker

5 Politikker Politikker

Kommune/Organisation/Firma: Holstebro Kommune
Titel: Social- og Sundhedsudvalget
Deltagertype: Politiker

6 Politikker Nordjylland

Kommune/Organisation/Firma: Region Nordjylland
Titel: Politikker
Deltagertype: Politiker

6 Politikker Politikker

Kommune/Organisation/Firma: Holstebro Kommune
Titel: Social- og Sunehdsudvalget
Deltagertype: Politiker

7 Politikker Politikker

Kommune/Organisation/Firma: Holstebro Kommune
Titel: Social- og Sundhedsudvalget
Deltagertype: Politiker

Addie Just Frederiksen

Kommune/Organisation/Firma: Frederiksberg Kommune
Titel: Leder af forebyggelsesområdet
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Aisha Chaudhry

Kommune/Organisation/Firma: Holbæk kommune
Titel: Afdelingsleder
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Alice Kristensen

Kommune/Organisation/Firma: Dansk Tandplejerforening
Titel: Næstformand
Deltagertype: Politiker

Alice Morsbøl

Kommune/Organisation/Firma: Hjørring Kommune
Titel: Sundheds- og Ældrechef
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Alice Ordrup

Kommune/Organisation/Firma: Høje-Taastrup Kommune
Titel: Centerleder
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Allan Ahmad

Kommune/Organisation/Firma: Forsikring & Pension
Titel: Konsulent
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Allan Vittrup

Kommune/Organisation/Firma: Odense Kommune
Titel: Chefkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Amanda Christensen

Kommune/Organisation/Firma: Lemvig Kommune
Titel: Akademisk medarbejder
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anders Dyhr

Kommune/Organisation/Firma: Type2dialog
Titel: Direktør & partner
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anders Fournaise

Kommune/Organisation/Firma: Region Syddanmark
Titel: Konsulent
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anders Jørgensen

Kommune/Organisation/Firma: Dansk Kiropraktor Forening
Titel: Kiropraktor
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anders Kjærulff

Kommune/Organisation/Firma: Silkeborg Kommune
Titel: Direktør
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anders Stæhr

Kommune/Organisation/Firma: Boblberg.dk
Titel: Medstifter
Deltagertype: Udstiller

Anders Vinther

Kommune/Organisation/Firma: Aalborg Kommune
Titel: Konsulent
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anders Linde Seekjær

Kommune/Organisation/Firma: Odense Kommune
Titel: Sundhedsstrategisk chefkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anders Lyck Fogh-Schultz

Kommune/Organisation/Firma: Teknologisk Institut
Titel: Seniorkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anders Rosenstand Laugesen

Kommune/Organisation/Firma: Skanderborg Kommune
Titel: Politiker
Deltagertype: Politiker

Ane Eggert Jackson

Kommune/Organisation/Firma: Diabetesforeningen
Titel: Sekretariatschef
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anette Agerholm

Kommune/Organisation/Firma: Viewcare
Titel: Implementeringschef
Deltagertype: Udstiller

Anette Gammelgaard

Kommune/Organisation/Firma: Aarhus Kommune
Titel: Viceområdechef
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anette Hansen

Kommune/Organisation/Firma: Høje-Taastrup Kommune
Titel: Udviklingssygeplejerske
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anette Ringsted

Kommune/Organisation/Firma: Dossier
Titel: Client Executive
Deltagertype: Udstiller

Anette Worm

Kommune/Organisation/Firma: Danske Bioanalytikere
Titel: Bioanalytiker
Deltagertype: Udstiller

Anette Juhl Skov

Kommune/Organisation/Firma: Københavns Kommune
Titel: Afdelingleder
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anette Schouv Kjeldsen

Kommune/Organisation/Firma: Aarhus Universitetshospital
Titel: Programchef
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anja Laursen

Kommune/Organisation/Firma: Dansk Sygeplejeråd, Kreds Midtjylland
Titel: Kredsformand
Deltagertype: Politiker

Anja Pedersen

Kommune/Organisation/Firma: Dansk Sygeplejeråd, Kreds Sjælland
Titel: Kredsnæstformand
Deltagertype: Politiker

Anja Trudslev

Kommune/Organisation/Firma: Odense Kommune
Titel: Specialkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anja Reinholt Wacker

Kommune/Organisation/Firma: Professionshøjskolen UCC
Titel: Uddannelseskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anja Thoft Bach

Kommune/Organisation/Firma: Aarhus Kommune
Titel: Chef for Akuttilbud og Rehabilitering
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anker Thuesen

Kommune/Organisation/Firma: Aarhus Kommune
Titel: Områdechef
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Ann Lisbeth Martinussen

Kommune/Organisation/Firma: Morsø Kommune
Titel: Centerchef
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Ann Sofie Nilsson

Kommune/Organisation/Firma: Komiteen for Sundhedsoplysning
Titel: Projektkoordinator
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anna Paldam Folker

Kommune/Organisation/Firma: Statens Institut for Folkesundhed
Titel: Forskningschef, Seniorrådgiver, ph.d.
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anne Birkedal

Kommune/Organisation/Firma: Køge Kommune
Titel: Sundhedskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anne Bregenov-Larsen

Kommune/Organisation/Firma: Hillerød Kommune
Titel: Specialkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/Andet

Anne Carter

Kommune/Organisation/Firma: KvaliCare
Titel: E-learning advisor
Deltagertype: Udstiller

Faglige del: Konsulent Lise Holten, lht@kl.dk, 3370 3558

Praktiske del: Chefsekretær Pernille Rasmussen, plp@kl.dk, 3370 3391

Standområdet: Udstillerkoordinator Mie Louens Hirsch Sørensen, mlhs@kl.dk. 3370 3152

 

Er du interesseret i at deltage med en stand på KL’s Sundhedskonference 2018, kan du læse mere her og booke en stand: http://tilmeld.kl.dk/sundhedskonference2018-stand

Persondatapolitik