Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 63 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter

Anette Stevn Jensen

Kommune: Hjørring Kommune
Titel: Børne- og familiechef

Anne Steenberg

Kommune: Københavns Kommune
Titel: Borgercenterchef

Anne Skovmand Thomsen

Kommune: Fredericia Kommune
Titel: Leder

Annette Nielsen

Kommune: Vesthimmerland Kommune
Titel: Afdelingsleder

Birgit Graversgaard

Kommune: Vesthimmerland Kommune
Titel: Familiechef

Birgitt Thier

Kommune: Rudersdal Kommune
Titel: Controller

Birgitte Winther

Kommune: Køge Kommune
Titel: Afdelingsleder

Carsten Jensen

Kommune: Fredericia Kommune
Titel: Leder

Charlotte Kruse Lange

Kommune: Rudersdal Kommune
Titel: Chef for forebyggelse og Rådgivning

Christina Egholm

Kommune: Rudersdal Kommune
Titel: Sekretariatschef

Christina Ladehoff

Kommune: Hjørring Kommune
Titel: Afdelingsleder

Christina Thomsen

Kommune: Køge Kommune
Titel: Områdeleder

Dorte Bruunsgaard

Kommune: Frederikssund Kommune
Titel: Teamleder

Gitte Faulkner

Kommune: Ballerup Kommune
Titel: Faglig leder

Gitte Nørrevang

Kommune: Fredericia Kommune
Titel: Faglig konsulent

Gitte Schimmell

Kommune: Hjørring Kommune
Titel: Afdelingsleder

Gitte Williaume Graff

Kommune: Aabenraa Kommune
Titel: Socialfaglig konsulent

Hanne Balle-Jensen

Kommune: Frederikssund Kommune
Titel: Områdeleder

Helle Korsholm

Kommune: Ballerup Kommune
Titel: Faglig leder

Helle Wolff

Kommune: Køge Kommune
Titel: Områdeleder

Helle Lindholm Christensen

Kommune: Fredericia Kommune
Titel: Leder af Administration og Modtagelsen

Henrik Toftgaard

Kommune: Fonden Føniks
Titel: Leder

Iben Hansen

Kommune: Aabenraa Kommune
Titel: Kontorleder

Jens Christian Lund

Kommune: Stevns Kommune
Titel: Ledende socialrådgiver

Jette Schøtz

Kommune: Vejen Kommune
Titel: Afdelingschef

Jonna Christoffersen

Kommune: Middelfart kommune
Titel: Koordinator

Karin Wood-Pedersen

Kommune: Guldborgsund Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Karina Charlotte Mathilde Jensen

Kommune: Frederikssund Kommune
Titel: Teamleder

Karina Marie Bak

Kommune: Silkeborg Kommune
Titel: Teamleder

Katrin Schnohr

Kommune: Professionshøjskolen Metropol
Titel: Konsulent

Kenneth Røn Christiansen Christiansen

Kommune: Assens Kommune
Titel: Afdelingsleder

Kirsten Á Rogvi

Kommune: Rudersdal Kommune
Titel: Juridisk konsulent

Kirsten Blæhr

Kommune: Fredericia Kommune
Titel: Familiechef

Kirsten Märcher

Kommune: Hjørring Kommune
Titel: Teamleder

Laila Molitor-Lenschau

Kommune: Stevns Kommune
Titel: Fagligleder

Lena Østergaard

Kommune: Frederikssund Kommune
Titel: Teamleder

Lene Warwick

Kommune: Sønderborg Kommune
Titel: Områdeleder

Lene Willumsen

Kommune: Vejen kommune
Titel: Afdelingsleder

Lene Østergaard Bennetsen

Kommune: Ballerup Kommune
Titel: Faglig leder

Lene Gamborg Andersen

Kommune: Fredericia Kommune
Titel: Faglig konsulent

Lene Ulldahl Mortensen

Kommune: Aabenraa Kommune
Titel: Socialfaglig konsulent

Linda Sørensen

Kommune: Silkeborg Kommune
Titel: Teamleder

Lisbet Daugaard

Kommune: Holbæk Kommune
Titel: Afdelingsleder

Lone Baggergaard Petersen

Kommune: Silkeborg Kommune
Titel: Sektionsleder

Lotte Andersen

Kommune: Professionshøjskolen Metropol
Titel: Lektor

Louise Leth

Kommune: Silkeborg Kommune
Titel: Teamleder

Maiken Veber Kanstrup

Kommune: Køge Kommune
Titel: Områdeleder

Maria Bonde Løkkegaard

Kommune: Aabenraa Kommune
Titel: Socialfaglig konsulent

Merete Konnerup

Kommune: Trygfonden
Titel: Analysechef

Mette Bostrup

Kommune: Aabenraa Kommune
Titel: Børn- og familiechef