Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 757 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Sorter efter

Agnete Lund

Kommune/Organisation/Firma: Randers Kommune
Titel: Centerleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Social og Arbejdsmarked

Agnete Mathiesen

Kommune/Organisation/Firma: Ringsted Kommune
Titel: specialkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Social- og Sundhedscenter

Agnete Selvejer

Kommune/Organisation/Firma: Hillerød Kommune
Titel: Centerleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Kommunikationscentret

Allan Christiansen

Kommune/Organisation/Firma: Haderslev kommune
Titel: leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Psykiatri og misbrug

Allan Christiansen

Kommune/Organisation/Firma: Faaborg-Midtfyn Kommune
Titel: Souschef - Sundhed og Omsorg
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Sundhed og Omsorg

Allan Jørgensen

Kommune/Organisation/Firma: Greve Kommune
Titel: Medlem af Handicaprådet
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Center for Job & Socialservice

Allan Kjær Hansen

Kommune/Organisation/Firma: Ikast-Brande Kommune
Titel: Psykiatri- og Handicapchef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Psykiatri og Handicap

Allan Schanz

Kommune/Organisation/Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Afdelingsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Socialpsykiatrien

Allan Vestergaard Johansen

Kommune/Organisation/Firma: Socialtilsyn Syd
Titel: Sektionsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Socialtilsyn Syd

Amalie Nørtoft Frydensbjerg

Kommune/Organisation/Firma: Socialstyrelsen
Titel: Studentermedhjælper
Deltagertype: Udstiller
Afdeling: Vidensportalen på det sociale område

Anders Christiansen

Kommune/Organisation/Firma: Casa Blanca
Titel: Direktør
Deltagertype: Udstiller
Afdeling: xx

Anders Dyhr

Kommune/Organisation/Firma: Type2dialog
Titel: Direktør og partner
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Type2dialog

Anders Stæhr

Kommune/Organisation/Firma: Boblberg.dk
Titel: Medstifter
Deltagertype: Udstiller
Afdeling: .

Ane Kirstine Kofod Petersen

Kommune/Organisation/Firma: Frederiksberg Kommune
Titel: Specialkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: SSA Stab

Anette Agerholm

Kommune/Organisation/Firma: Viewcare
Titel: Implementeringschef
Deltagertype: Udstiller
Afdeling: Management

Anette Gyldenlev

Kommune/Organisation/Firma: Sønderborg
Titel: afdelingsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: SAABU

Anette Holm

Kommune/Organisation/Firma: Holstebro Kommune
Titel: Socialchef
Deltagertype: Politiker
Afdeling: Social, Sundhed og Arbejdsmarked

Anette Skals

Kommune/Organisation/Firma: Blå Kors
Titel: Socialrådgiver
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Blå Kors Hjemmet Skannerup

Anette Sommer

Kommune/Organisation/Firma: Center for voksne med særlige behov - Ballerup Kommune
Titel: Daglig leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Handicap & Psykiatri

Anette Sønderby Jensen

Kommune/Organisation/Firma: Specialområdet for Udviklingshæmning og ADHD - SUA
Titel: Områdeleder - faglig
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Mosetoft

Anitta Jensen

Kommune/Organisation/Firma: Specialområde Hjerneskade, Region Midtjylland
Titel: Kvalitetskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Ledelsessekretariatet, Specialområde Hjerneskade

Anitta Nowak

Kommune/Organisation/Firma: syddjurs kommune
Titel: socialrådgiver
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: socialcenter

Anja Kammacher

Kommune/Organisation/Firma: Glostrup Kommune
Titel: Udviklingskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Center for Social Service/Udførerenhed

Anja Lund

Kommune/Organisation/Firma: Nordfyns Kommune
Titel: Formand for Social- og Sundhedsudvalg
Deltagertype: Politiker
Afdeling: Sundhed og rehabilitering

Anja Mathiesen

Kommune/Organisation/Firma: Frederikssund
Titel: Sundhedsfaglig koordinator
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Skibbyhøj

Anja Stokholm

Kommune/Organisation/Firma: Skanderborg Kommune, Ældre & Handicap
Titel: Udviklingskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Fagsekretariatet Ældre & Handicap

Ann Kühnel Liljenberg

Kommune/Organisation/Firma: Aalborg Kommune - Ældre- og Handicapforvaltningen
Titel: Chefkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Handicapsekretariatet

Anna Laursen

Kommune/Organisation/Firma: Horsens kommune
Titel: Afdelingleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: SAS

Anna Schøn Nielsen

Kommune/Organisation/Firma: Homlstrupgård, Region Midtjylland
Titel: AC medarbejder på IT og kvalitet
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Administrationen, Holmstrupgård

Ann-Christin Rudy Sørensen

Kommune/Organisation/Firma: Frederiksberg Kommune
Titel: Teamchef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Socialafdelingen

Ann-Christina Frederiksen

Kommune/Organisation/Firma: Specialområde Hjerneskade, Region Midtjylland
Titel: Områdechef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Specialområde Hjerneskade

Ann-Christina Matzen

Kommune/Organisation/Firma: Job-, Aktivitets- og Kompetencecenteret, Nextjob
Titel: Centerleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Jac

Anne Brorson

Kommune/Organisation/Firma: Randers Kommune
Titel: Forhandlingskoordinator
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Social og Arbejdsmarked

Anne Danstrup

Kommune/Organisation/Firma: Brønderslev Kommune
Titel: Afdelingsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Cassiopeia og Thorvaldsensvej.

Anne Fynboe Madsen

Kommune/Organisation/Firma: Syddjurs Kommune
Titel: Stedfortræder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Syddjurs Bo og Aktivitetstilbud

Anne Hare

Kommune/Organisation/Firma: SOF Københavns Kommune
Titel: Områdechef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Borgercenter Voksne

Anne Juul Pedersen

Kommune/Organisation/Firma: Brønderslev Kommune
Titel: Konsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Handicap- og Psykiatri

Anne Koba

Kommune/Organisation/Firma: Vejle Kommune
Titel: Centerleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Social og Psykiatri

Anne Kolding

Kommune/Organisation/Firma: Haderslev kommune
Titel: Leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Misbrug og Psykiatri

Anne Kristensen

Kommune/Organisation/Firma: Vejle Kommune
Titel: Udviklingskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Velfærdsforvaltningen

Anne Birgitte Helbo

Kommune/Organisation/Firma: Nordfyns Kommune
Titel: Områdeleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Handicapcenter Nordfyn

Anne Britt Karlsen

Kommune/Organisation/Firma: Bostedet Brovst
Titel: Afdelingsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Brovst

Anne E. Hegelund

Kommune/Organisation/Firma: Randers Kommune
Titel: Centerleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Social og Arbejdsmarked

Anne Kathrine Gandrup Hall

Kommune/Organisation/Firma: Brønderslev Kommune
Titel: Teamkoordinator
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Visitationen

Anne Lisbeth Larsen

Kommune/Organisation/Firma: Kalundborg Kommune
Titel: Økonomiassistent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Voksenspecialenheden

Anne Lise Pedersen

Kommune/Organisation/Firma: Hedensted Kommune
Titel: Handicaprådsmedlem
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Social Omsorg

Anne Louise Nyegaard Hellen

Kommune/Organisation/Firma: Børne- og Socialministeriet
Titel: Souschef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Kontor for Udsatte Voksne og Civilsamfund

Anne Marie Nielsen

Kommune/Organisation/Firma: Bo og Levestedet Horskær
Titel: Pædagog
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Bo og levestedet Horskær

Anne Mette Lund

Kommune/Organisation/Firma: Vejle Kommune
Titel: Velfærdsdirektør
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Velfærdsforvaltningen

Anne Mette Reumert

Kommune/Organisation/Firma: Nextjob
Titel: Jobkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Afklaringsteamet, Nextjob

Kontakt vedr. Konferencen's

Faglige del:
Anna Gillett, konsulent - angi@kl.dk, 3370 3242

Praktiske del og deltagere:
Laila Jensen, sekretær -  lcj@kl.dk, 3370 3292

Stande : Sofie Helving, student - sohe@kl.dk, 3370 3278

Persondatapolitik