Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 456 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Sorter efter

Aleksandar Knezevic

Kommune/Organisation/ Firma: Billund Kommune
Titel: Sagsbehandler
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Alex Bjørstorp

Kommune/Organisation/ Firma: Devoteam
Titel: Juniorkonsulent
Deltagertype: Udstiller

Alex Ramskov

Kommune/Organisation/ Firma: Biometric Solutions A/S
Titel: CEO
Deltagertype: Udstiller

Alex Thirifays

Kommune/Organisation/ Firma: Magenta ApS
Titel: Projektleder
Deltagertype: Udstiller

Allan Eriksen

Kommune/Organisation/ Firma: Guldborgsund Kommune
Titel: Digital Tovholder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anders Bach

Kommune/Organisation/ Firma: Børnebasen
Titel: It- ansvarlig
Deltagertype: Udstiller

Anders Hell Hansen

Kommune/Organisation/ Firma: Kolding Kommune
Titel: Arkivar
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anders Hildestad

Kommune/Organisation/ Firma: Region Nordjylland
Titel: Planlægger
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anders Kollin

Kommune/Organisation/ Firma: Skanderborg Kommune
Titel: Digitaliseringschef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anders Lungholt

Kommune/Organisation/ Firma: Egedal Kommune
Titel: Informationssikkerhedskoordinator
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anders Malling Aaboer

Kommune/Organisation/ Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Digitaliseringskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anders Nielsen

Kommune/Organisation/ Firma: Tønder Kommune
Titel: IT-Driftschef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anette Kjærgaard

Kommune/Organisation/ Firma: Favrskov Kommune
Titel: Fag- og Digitaliseringskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anette Philipsen

Kommune/Organisation/ Firma: Ringsted kommune
Titel: Projektleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anette Mariane Kjær

Kommune/Organisation/ Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Digitaliseringskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anja Baastrup

Kommune/Organisation/ Firma: Viborg Kommune
Titel: Afdelingsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Ann-Dorthe Thomsen

Kommune/Organisation/ Firma: Svendborg Kommune
Titel: Administrativ medarbejder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Dyrberg

Kommune/Organisation/ Firma: Vejle Kommune
Titel: Konsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Kallestrup

Kommune/Organisation/ Firma: Viborg Kommune
Titel: Teamleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Pagh

Kommune/Organisation/ Firma: Aabenraa Kommune
Titel: Specialkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Grethe Jensen

Kommune/Organisation/ Firma: Langeland Kommune / Jobcenter
Titel: leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Kathrine Fjord-Marschall

Kommune/Organisation/ Firma: KL
Titel: Specialkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Marie Carstens

Kommune/Organisation/ Firma: KL
Titel: Chefkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Mette Holme Bertelsen

Kommune/Organisation/ Firma: Albertslund konnune
Titel: Specialkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Annemette Ljungdahl Nielsen

Kommune/Organisation/ Firma: Københavns Kommune, Sundheds- og Omsorgsforvaltningen
Titel: Specialkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne-Mette Autzen

Kommune/Organisation/ Firma: Kolding Kommune
Titel: Leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne-Mette Tofte Petersen

Kommune/Organisation/ Firma: Fredericia Kommune
Titel: Leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Annette Bekker

Kommune/Organisation/ Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Udviklings- og digitaliseringskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Annette Frederiken

Kommune/Organisation/ Firma: Vejen Kommune
Titel: Webmaster
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Annette Rokkjer

Kommune/Organisation/ Firma: Egedal Kommune
Titel: Chefkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anni Bang Jensen

Kommune/Organisation/ Firma: Jammerbugt Kommune
Titel: Afdelingsleder Forvaltningsservice
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anny Lavrsen

Kommune/Organisation/ Firma: Skive Kommune
Titel: It-Konsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Arne Bilgram

Kommune/Organisation/ Firma: Aalborg Kommune, Familie- og Beskæftigelsesforvaltningen
Titel: Økonomi- og It-chef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Arne Jegers

Kommune/Organisation/ Firma: Bluesight Consulting
Titel: Data Scientist
Deltagertype: Udstiller

Astrid Andersen

Kommune/Organisation/ Firma: Svendborg Kommune
Titel: Specialkonsulent, Data
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Barbara Frenzel

Kommune/Organisation/ Firma: Aabenraa Kommune
Titel: Afdelingschef Byg, Natur og Miljø
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Benjamin Nisic

Kommune/Organisation/ Firma: Skolesundhed.dk
Titel: Projektkoordinator
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Benny Straby

Kommune/Organisation/ Firma: Høje-Taastrup Kommune
Titel: Udviklingskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Bent Højlund

Kommune/Organisation/ Firma: Randers Kommune
Titel: Chef for IT & Digitalisering
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Bente Neerup

Kommune/Organisation/ Firma: Hjørring Kommune
Titel: Seniorkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Benthe Holgersen

Kommune/Organisation/ Firma: Ringkøbing-Skjern Kommune
Titel: Udviklingskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Berit Storm Mortensen

Kommune/Organisation/ Firma: Glostrup Kommune
Titel: Organisations- og Ledelseskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Betina Bille

Kommune/Organisation/ Firma: Odder Kommune
Titel: It-udviklingskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Bettina Brøndsted

Kommune/Organisation/ Firma: Kolding Kommune
Titel: Social- og Handicapchef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Bettina Gundlund Johansen

Kommune/Organisation/ Firma: Horsens Kommune
Titel: Administrativ medarbejder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Bettina S. Fischer

Kommune/Organisation/ Firma: Kolding Kommune
Titel: Afdelingschef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Birger Kvam

Kommune/Organisation/ Firma: Hillerød Kommune
Titel: Digitaliseringskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Birger Messerschmidt

Kommune/Organisation/ Firma: Herlev Kommune
Titel: IT-chef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Birgit Bondesen

Kommune/Organisation/ Firma: Svendborg Kommune
Titel: Afdelingsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Birgitte Troldtoft

Kommune/Organisation/ Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Digitaliseringskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet