Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 56 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter

Anders Thrane Niebuhr

Kommune/Organisation/ Firma: Langeland Kommune
Titel: HR-konsulent, cand.jur.

Anette Svensson

Kommune/Organisation/ Firma: Odsherred Kommune
Titel: Chefkonsulent

Anja Erichsen

Kommune/Organisation/ Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Personalejurist

Anne Frederiksen

Kommune/Organisation/ Firma: Brøndby Kommune
Titel: Personalejuridisk konsulent

Annette Dehlholm

Kommune/Organisation/ Firma: Langeland Kommune
Titel: HR-konsulent

Annette Speedtsberg

Kommune/Organisation/ Firma: Nordfyns Kommune
Titel: Løn og personaleudviklingskonsulent

Birgit Kuhberg

Kommune/Organisation/ Firma: Lyngby-Taarbæk Kommune
Titel: Personalejuridisk chef

Bo Lykke Wind

Kommune/Organisation/ Firma: Odense Kommune
Titel: Chefkonsulent

Carina Bock Møller

Kommune/Organisation/ Firma: Haderslev Kommune
Titel: Juridisk konsulent

Carsten Bannis

Kommune/Organisation/ Firma: Fredericia Kommune
Titel: Personalekonsulent

Carsten Juul Nielsen

Kommune/Organisation/ Firma: Fredericia Kommune
Titel: Personalekonsulent

Charlotte Duholm

Kommune/Organisation/ Firma: Odsherred Kommune
Titel: Personalekonsulent

Christel Andersen

Kommune/Organisation/ Firma: KL
Titel: Chefkonsulent

Conny K. Nicolaisen

Kommune/Organisation/ Firma: Tønder kommune
Titel: Personalekonsulent

Daniel Moth

Kommune/Organisation/ Firma: Odsherred Kommune
Titel: Personalejurist

Dianna Thrane

Kommune/Organisation/ Firma: Helsingør Kommune
Titel: Personalekonsulent

Dorthe Jørgensen

Kommune/Organisation/ Firma: Helsingør Kommune
Titel: Personalekonsulent

Elif Köycü

Kommune/Organisation/ Firma: Fredericia Kommune
Titel: Personalekonsulent

Hanne Esmann

Kommune/Organisation/ Firma: ARC I/S Amager Ressourcecenter
Titel: HR- og Administrationschef

Hanne Madsen Mosegaard

Kommune/Organisation/ Firma: Odense Kommune
Titel: Chefkonsulent

Helle Bonde

Kommune/Organisation/ Firma: Randers Kommune
Titel: leder af HR

Helle Bredal

Kommune/Organisation/ Firma: Aarhus Kommune
Titel: Specialkonsulent

Helle Olsen

Kommune/Organisation/ Firma: Gribskov Kommune
Titel: HR Partner

Jane Nielsen

Kommune/Organisation/ Firma: Ballerup Kommune
Titel: Afsnitsleder

Jens Lundgaard

Kommune/Organisation/ Firma: Nordfyns Kommune
Titel: Personalekonsulent

Jonna Runge

Kommune/Organisation/ Firma: Brøndby Kommune
Titel: Personalekonsulent

Jørgen Ellison

Kommune/Organisation/ Firma: ARC - I/S Amager Ressourcecenter
Titel: HR-Konsulent

Kim Jensen

Kommune/Organisation/ Firma: Middelfart Kommune
Titel: HR Konsulent

Kjell B. Thomsen

Kommune/Organisation/ Firma: Tønder Kommune
Titel: Personalekonsulent

Lene Kaas

Kommune/Organisation/ Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Personalekonsulent

Lis Refsing Askjær

Kommune/Organisation/ Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Personalejurist

Louise Højsted

Kommune/Organisation/ Firma: Trafikselskabet Movia
Titel: HR-partner

Louise Juelskjær

Kommune/Organisation/ Firma: Københavns Kommune
Titel: Specialkonsulent

Lykke Petersen

Kommune/Organisation/ Firma: Hillerød Kommune
Titel: Personalekonsulent

Marianne Vick

Kommune/Organisation/ Firma: ARC - I/S Amager Ressourcecenter
Titel: HR-konsulent

Marianne Allin Bak

Kommune/Organisation/ Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Afdelingsleder

Martin Krogh Andersen

Kommune/Organisation/ Firma: Frederikssund
Titel: Specialkonsulent

Mette Ebdrup

Kommune/Organisation/ Firma: Ballerup Kommune
Titel: Centerchef

Mette Hovmøller

Kommune/Organisation/ Firma: Vejen Kommune
Titel: Personalekonsulent

Mette Schlüter Duborg

Kommune/Organisation/ Firma: Aabenraa Kommune
Titel: Personalekonsulent

Nina Bjørling Bornemann

Kommune/Organisation/ Firma: Hillerød Kommune
Titel: Personalejurist

Ole Sloth Kristoffersen

Kommune/Organisation/ Firma: Københavns Kommune, Økonomiforvaltningen
Titel: Chefkonsulent

Rikke Skovbo

Kommune/Organisation/ Firma: Gentofte Kommune
Titel: Afdelingsleder

Sanne Haagensen Hansen

Kommune/Organisation/ Firma: Tønder Kommune
Titel: Personalekonsulent

Susanne Hansen

Kommune/Organisation/ Firma: Roskilde Kommune
Titel: Specialist

Susanne Hardon

Kommune/Organisation/ Firma: Gentofte Kommune
Titel: Afdelingsleder

Søren Henriksen

Kommune/Organisation/ Firma: Ishøj Kommune
Titel: HR-chef

Tasja Roswall Dekkerhus

Kommune/Organisation/ Firma: Gribskov Kommune
Titel: HR partner

Test Test

Kommune/Organisation/ Firma: test
Titel: test

Thomas Damgaard

Kommune/Organisation/ Firma: Trafikselskabet Movia
Titel: Områdechef for HR & Facility