Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 408 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Sorter efter

Aleksander Risom Nyrup

Kommune/Organisation/ Firma: Thisted Kommune
Titel: Konsulent

Alice Jeppesen

Kommune/Organisation/ Firma: Solrød Kommune
Titel: Økonomichef

Allan Hansen

Kommune/Organisation/ Firma: Tønder Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Allan Larsen

Kommune/Organisation/ Firma: LIFA A/S
Titel: GIS-konsulent

Anders Agger

Kommune/Organisation/ Firma: Rødovre Kommune
Titel: Kommunaldirektør

Anders Hess

Kommune/Organisation/ Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Analyse- og udviklingskonsulent

Anders Lønbæk

Kommune/Organisation/ Firma: Odense Kommune
Titel: Kontorchef

Anders Nybo

Kommune/Organisation/ Firma: Jammerbugt Kommune
Titel: Konsulent

Anders Pedersen

Kommune/Organisation/ Firma: Næstved Kommune
Titel: Chefkonsulent

Anders Bjerge Ryttersgaard

Kommune/Organisation/ Firma: Odense Kommune, Børn- og Ungeforvaltningen
Titel: Specialkonsulent

Andreas Bonde Andersen

Kommune/Organisation/ Firma: Thisted Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Anette Harpøth

Kommune/Organisation/ Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Anja Baastrup

Kommune/Organisation/ Firma: Viborg Kommune
Titel: Afdelingsleder

Anja Trudslev

Kommune/Organisation/ Firma: odense kommune
Titel: Specialkonsulent

Ann Iversen

Kommune/Organisation/ Firma: Aarhus Kommune
Titel: Konsulent

Ann Cathrine Gottlieb

Kommune/Organisation/ Firma: Norddjurs Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Anna Bojsen

Kommune/Organisation/ Firma: Albertslund Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Anna Houlberg

Kommune/Organisation/ Firma: Aalborg Kommune
Titel: Konsulent

Anna Jørgensen

Kommune/Organisation/ Firma: Holbæk kommune
Titel: Chefkonsulent

Anna Barbara Gregersen

Kommune/Organisation/ Firma: Ishøj Kommune
Titel: Konsulent

Anna Lena Grambow

Kommune/Organisation/ Firma: Aabenraa Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Anna Lise Kianzad

Kommune/Organisation/ Firma: Kerteminde Kommune
Titel: Chef for økonomi, løn og IT

Anne Dammeyer

Kommune/Organisation/ Firma: Implement Consulting Group
Titel: Konsulent

Anne Jakobsen

Kommune/Organisation/ Firma: Egedal Kommune
Titel: Koordinator

Anne Schødts

Kommune/Organisation/ Firma: Kolding Kommune
Titel: Udviklingschef

Anne Trabolt

Kommune/Organisation/ Firma: Silkeborg Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Anne Würtz

Kommune/Organisation/ Firma: Frederiksberg Kommune
Titel: Analysekonsulent

Anne Aviaja Wünsche Kristoffersen

Kommune/Organisation/ Firma: Københavns Kommune
Titel: Chefkonsulent

Anne Højmark Jensen

Kommune/Organisation/ Firma: Svendborg Kommune
Titel: Sundhedschef

Anne Karina Lenskjold

Kommune/Organisation/ Firma: Odense Kommune, Ældre- og Handicapforvaltningen
Titel: Teamansvarlig

Anne Vibeke Jacobsen

Kommune/Organisation/ Firma: Danmarks Statistik
Titel: Chefkonsulent

Anne-Louise Nielsen

Kommune/Organisation/ Firma: Randers Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Ann-Louise Broberg

Kommune/Organisation/ Firma: Socialstyrelsen
Titel: Specialkonsulent

Asger Kudahl

Kommune/Organisation/ Firma: Odense Kommune
Titel: Chefkonsulent

Astrid Lindholm Harlou

Kommune/Organisation/ Firma: Odense Kommune
Titel: Analysekonsulent

Asuvini Selladurai

Kommune/Organisation/ Firma: Aabenraa Kommune
Titel: Analysekonsulent

Benjamin Kinch-Jensen

Kommune/Organisation/ Firma: Type2dialog
Titel: Analytisk konsulent, cand. scient. Pol.

Bente Christiansen

Kommune/Organisation/ Firma: Fujitsu
Titel: Head of Business Inteligence, Denmark

Bente Neerup

Kommune/Organisation/ Firma: Hjørring Kommune
Titel: Teamleder

Bente Marianne Olsen

Kommune/Organisation/ Firma: Socialstyrelsen
Titel: Chefkonsulent

Bente Viuff Jørgensen

Kommune/Organisation/ Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Berit Bundgaard Klejnstrup

Kommune/Organisation/ Firma: Vejle Kommune
Titel: Økonomi konsulent

Birgit Munk

Kommune/Organisation/ Firma: Rambøll
Titel: Chefkonsulent

Birgit Søtrup

Kommune/Organisation/ Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Birgitte Brøndum

Kommune/Organisation/ Firma: Danmarks Statistik
Titel: Cand Polit

Birgitte Ring Dahl

Kommune/Organisation/ Firma: Gentofte Kommune
Titel: Sundhedsfaglig konsulent

Birgitte Wendelbo Stobberup

Kommune/Organisation/ Firma: Randers Kommune
Titel: Specialkonsulent

Bjarke Eriksen

Kommune/Organisation/ Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Økonomidirektør

Bjarne Ibsen

Kommune/Organisation/ Firma: Fredensborg KommunE
Titel: Konsulent

Bjarne Roerup Rom

Kommune/Organisation/ Firma: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
Titel: Senior Manager