Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 277 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Sorter efter

Aleksander Risom Nyrup

Kommune/Organisation/ Firma: Thisted Kommune
Titel: Konsulent

Alice Jeppesen

Kommune/Organisation/ Firma: Solrød Kommune
Titel: Økonomichef

Allan Hansen

Kommune/Organisation/ Firma: Tønder Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Anders Agger

Kommune/Organisation/ Firma: Rødovre Kommune
Titel: Kommunaldirektør

Anders Lønbæk

Kommune/Organisation/ Firma: Odense Kommune
Titel: Kontorchef

Anders Nybo

Kommune/Organisation/ Firma: Jammerbugt Kommune
Titel: Konsulent

Anders Pedersen

Kommune/Organisation/ Firma: Næstved Kommune
Titel: Chefkonsulent

Andreas Bonde Andersen

Kommune/Organisation/ Firma: Thisted Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Anja Baastrup

Kommune/Organisation/ Firma: Viborg Kommune
Titel: Afdelingsleder

Anja Trudslev

Kommune/Organisation/ Firma: odense kommune
Titel: Specialkonsulent

Ann Iversen

Kommune/Organisation/ Firma: Aarhus Kommune
Titel: Konsulent

Anna Bojsen

Kommune/Organisation/ Firma: Albertslund Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Anna Houlberg

Kommune/Organisation/ Firma: Aalborg Kommune
Titel: Konsulent

Anna Barbara Gregersen

Kommune/Organisation/ Firma: Ishøj Kommune
Titel: Konsulent

Anna Lena Grambow

Kommune/Organisation/ Firma: Aabenraa Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Anna Lise Kianzad

Kommune/Organisation/ Firma: Kerteminde Kommune
Titel: Chef for økonomi, løn og IT

Anne Dammeyer

Kommune/Organisation/ Firma: Implement Consulting Group
Titel: Konsulent

Anne Schødts

Kommune/Organisation/ Firma: Kolding Kommune
Titel: Udviklingschef

Anne Trabolt

Kommune/Organisation/ Firma: Silkeborg Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Anne Würtz

Kommune/Organisation/ Firma: Frederiksberg Kommune
Titel: Analysekonsulent

Anne Aviaja Wünsche Kristoffersen

Kommune/Organisation/ Firma: Københavns Kommune
Titel: Chefkonsulent

Anne Vibeke Jacobsen

Kommune/Organisation/ Firma: Danmarks Statistik
Titel: Chefkonsulent

Asger Kudahl

Kommune/Organisation/ Firma: Odense Kommune
Titel: Chefkonsulent

Astrid Lindholm Harlou

Kommune/Organisation/ Firma: Odense Kommune
Titel: Analysekonsulent

Asuvini Selladurai

Kommune/Organisation/ Firma: Aabenraa Kommune
Titel: Analysekonsulent

Benjamin Kinch-Jensen

Kommune/Organisation/ Firma: Type2dialog
Titel: Analytisk konsulent, cand. scient. Pol.

Bente Viuff Jørgensen

Kommune/Organisation/ Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Berit Bundgaard Klejnstrup

Kommune/Organisation/ Firma: Vejle Kommune
Titel: Økonomi konsulent

Birgit Søtrup

Kommune/Organisation/ Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Udviklingskonsulent

Birgitte Brøndum

Kommune/Organisation/ Firma: Danmarks Statistik
Titel: Cand Polit

Birgitte Ring Dahl

Kommune/Organisation/ Firma: Gentofte Kommune
Titel: Sundhedsfaglig konsulent

Bjarke Eriksen

Kommune/Organisation/ Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Økonomidirektør

Bjarne Roerup Rom

Kommune/Organisation/ Firma: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
Titel: Senior Manager

Bjarne Vejrup

Kommune/Organisation/ Firma: Randers Kommune
Titel: Projektleder

Bo Rytkjær Callesen

Kommune/Organisation/ Firma: Sundhedsdatastyrelsen
Titel: Fuldmægtig

Brian Rasmussen

Kommune/Organisation/ Firma: Næstved Kommune
Titel: Socialrådgiver/Konsulent

Brian Sørensen

Kommune/Organisation/ Firma: Faxe Kommune
Titel: Økonomikonsulent

Brian Høyer Lorentsen

Kommune/Organisation/ Firma: Randers Kommune
Titel: Personlig Assistent

Brian P. P. Christensen

Kommune/Organisation/ Firma: Tønder Kommune
Titel: AC Konsulent

Brian Steensbeck Bennetsen

Kommune/Organisation/ Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Chef

Britt Bergstedt

Kommune/Organisation/ Firma: Glostrup kommune
Titel: centerchef

Camilla Lodahl

Kommune/Organisation/ Firma: Horsens Kommune
Titel: Faglig konsulent

Camilla Staal Axelsen

Kommune/Organisation/ Firma: Odense Kommune
Titel: Koncernchef

Cate H. Kristiansen

Kommune/Organisation/ Firma: Horsens Kommune
Titel: Driftschef

Catherina Gro Nielsen

Kommune/Organisation/ Firma: Faaborg-Midtfyn Kommune
Titel: Konsulent/projektleder

Cathrine Lindberg Bak

Kommune/Organisation/ Firma: Socialstyrelsen
Titel: Vicedirektør

Charlotte Brandsborg

Kommune/Organisation/ Firma: Ringkøbing-Skjern Kommune
Titel: cand.scient.pol

Christian Dannerfjord

Kommune/Organisation/ Firma: Frederiksberg Kommune
Titel: Analysekonsulent

Christian Laursen

Kommune/Organisation/ Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Projektleder

Christian Brændsgaard Madsen

Kommune/Organisation/ Firma: Lemvig Kommune
Titel: Økonomikonsulent