Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 423 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Sorter efter

A.c.hoxcer Nielsen

Kommune/Organisation/ Firma: Varde Kommune
Titel: Udvalgsmedlem
Deltagertype: Politiker

Alex De Vries

Kommune/Organisation/ Firma: Gentofte Kommune
Titel: Ledende fysioterapeut
Deltagertype: Oplægsholder

Ali Yavuz

Kommune/Organisation/ Firma: Slagelse
Titel: Formand for Forebyggelses- og Seniorudvalget
Deltagertype: Politiker

Allan Christiansen

Kommune/Organisation/ Firma: Faaborg-Midtfyn Kommune
Titel: Sekretariatsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anders Dyhr

Kommune/Organisation/ Firma: TYPE2DIALOG ApS
Titel: Direktør og partner
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anders Laugesen

Kommune/Organisation/ Firma: Skanderborg Kommune
Titel: Byrådsmedlem
Deltagertype: Politiker

Anders Marthedal

Kommune/Organisation/ Firma: Fonden Novavi
Titel: Enhedsleder
Deltagertype: Udstiller

Anders Wolf Andresen

Kommune/Organisation/ Firma: Hvidovre Kommune
Titel: Kommunalbestyrelses medlem
Deltagertype: Politiker

Anette Agerholm

Kommune/Organisation/ Firma: Viewcare
Titel: Implementeringschef
Deltagertype: Udstiller

Anette H. Jacobsen

Kommune/Organisation/ Firma: Vesthimmerlands Kommune
Titel: Centerleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anette Lykke Nielson

Kommune/Organisation/ Firma: Center for HR region Hovedstaden.
Titel: Uddannelseskonsulent
Deltagertype: Oplægsholder

Anette Ringsted

Kommune/Organisation/ Firma: Dossier
Titel: Client Executive
Deltagertype: Udstiller

Anette Sørensen

Kommune/Organisation/ Firma: Holstebro Kommune
Titel: Centerleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anette Wittorff

Kommune/Organisation/ Firma: Horsens Kommune
Titel: Funktionsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anette Juhl Skov

Kommune/Organisation/ Firma: Københavns kommmune Sundhedsforvaltningen
Titel: Afdelingsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anette Sophie Beck Hjorth

Kommune/Organisation/ Firma: Roskilde kommune
Titel: Distriksleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anna Laurberg

Kommune/Organisation/ Firma: Vejle Kommune
Titel: centerleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anna Marie Nørgård

Kommune/Organisation/ Firma: Område Nord, Vejle Kommune
Titel: Distriktsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Andersen

Kommune/Organisation/ Firma: Haderslev Kommune
Titel: Afdelingsleder klinisk forebyggelse
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Kamuk

Kommune/Organisation/ Firma: Vejle Kommune
Titel: Centerleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Sloth-Egholm

Kommune/Organisation/ Firma: Horsens Kommune
Titel: Sundhedscenterleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Stenbæk

Kommune/Organisation/ Firma: Odder Kommune
Titel: Sundheds- og Omsorgschef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Trangbæk

Kommune/Organisation/ Firma: Københavns Kommune
Titel: Sundhedsfaglig konsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Marie Slaikjær

Kommune/Organisation/ Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Konsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Marie Würgler Hansen

Kommune/Organisation/ Firma: Horsens Kommune
Titel: Funktionsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne May Søiland

Kommune/Organisation/ Firma: Vejle kommune Vældfærd, senior
Titel: Leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Mette Lund

Kommune/Organisation/ Firma: Vejle Kommune
Titel: Velfærdsdirektør
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne Mette Lynge Larsen

Kommune/Organisation/ Firma: Hedensted Kommune
Titel: Områdeleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Annegerd Grimsbo Birk-Sørensen Birk-Sørensen

Kommune/Organisation/ Firma: Køge Kommune
Titel: Sektionsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Annegrete Feldborg Christensen

Kommune/Organisation/ Firma: Horsens Kommune
Titel: Leder af hjemmesygeplejen
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anne-Marie Bentzen

Kommune/Organisation/ Firma: Senior Område Vest, Administrationen - Vejle Kommune
Titel: Områdeleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Annemette L Nielsen

Kommune/Organisation/ Firma: Københavns Kommune Sundheds- og Omsorgsforvaltningen
Titel: Chefkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Annette Fabricius

Kommune/Organisation/ Firma: Nyborg Kommune
Titel: Centerleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Annette Secher

Kommune/Organisation/ Firma: Aalborg Kommune
Titel: Ældre- og Sundhedschef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anni Andersen

Kommune/Organisation/ Firma: Odder Kommune
Titel: Leder af Stenslundcenteret
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Ann-Kathrine Fog

Kommune/Organisation/ Firma: Gentofte Kommune
Titel: Afdelingsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Anstina Krogh

Kommune/Organisation/ Firma: Faaborg-Midtfyn Kommune
Titel: Politiker
Deltagertype: Politiker

Arvinds Guness

Kommune/Organisation/ Firma: borger fra Søborg
Titel: Borger
Deltagertype: Oplægsholder

Astrid Krag

Kommune/Organisation/ Firma: Socialdemokratiet
Titel: MF
Deltagertype: Politiker

Axel Sixhøj Laursen

Kommune/Organisation/ Firma: Plejecenter Sofiegården
Titel: Fysioterapeut
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Azra Hasanbegovic

Kommune/Organisation/ Firma: Vejle Kommune
Titel: Seniorudvalgsmedlem
Deltagertype: Politiker

Benna Lis Jacobsen

Kommune/Organisation/ Firma: København
Titel: ældrerådsmedlem
Deltagertype: Politiker

Bente Brun Jørgensen

Kommune/Organisation/ Firma: Varde kommune
Titel: områdeleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Bente Ketty Hansen

Kommune/Organisation/ Firma: Københavns Ældreråd
Titel: Rådsmedlem
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Bente Markfoged Jensen

Kommune/Organisation/ Firma: Odder Kommune
Titel: Leder af Brozealdervej
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Berit Jensen

Kommune/Organisation/ Firma: Nyborg Kommune
Titel: Leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Berit Juhl

Kommune/Organisation/ Firma: Københavns Kommune
Titel: Centerleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Bernt Stærke

Kommune/Organisation/ Firma: Nordic Nutritions
Titel: Salg/produktion
Deltagertype: Udstiller

Bettina Olsen

Kommune/Organisation/ Firma: Slagelse
Titel: Daglig Leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Bettina Bødker Meyer

Kommune/Organisation/ Firma: Sønderborg Kommune
Titel: Udviklingskonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet

Kontakt vedr.:

Faglig del: Fie Kjær Brinkmann - fibr@kl.dk - 3370 3049
Praktisk del: Laila Christine Jensen - lcj@kl.dk - 3370 3292