Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 463 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Sorter efter

Aleksander Petersen

Kommune/Organisation/Firma: Socialstyrelsen
Titel: Fuldmægtig
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Center for Handicap og Psykisk Sårbarhed

Allan Højer Hansen

Kommune/Organisation/Firma: odense kommune
Titel: Afsnitsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Børn og unge rådgivning

Allan Mads Knægt

Kommune/Organisation/Firma: Assens Kommune
Titel: Familiebehandler
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Job & Familie

Amalie Malmgren-Hansen

Kommune/Organisation/Firma: Fredensborg Kommune
Titel: AKT-Leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Børnene Husene Humlebæk

Amelevi Hounou Ratleff

Kommune/Organisation/Firma: Memox
Titel: Indehaver
Deltagertype: Udstiller
Afdeling: -

Anders Fløjborg

Kommune/Organisation/Firma: Vordingborg Kommune
Titel: Leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Børn og Familie

Anders Kejser

Kommune/Organisation/Firma: CAFA
Titel: Ansvarlig for kommunikation
Deltagertype: Udstiller
Afdeling: CAFA

Ane Løfstrøm Eriksen

Kommune/Organisation/Firma: Københavns Kommune
Titel: Specialkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Center for Politik, Socialforvaltningen

Ane Marie Schwartz

Kommune/Organisation/Firma: Nyborg Kommune
Titel: Ledende sundhedsplejerske
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Sundhedsplejen

Anette Poulsen

Kommune/Organisation/Firma: Aarhus Kommune
Titel: Næstformand for Social- og Beskæftigelsesudvalget
Deltagertype: Politiker
Afdeling: Aarhus Kommune

Anette Schumacher

Kommune/Organisation/Firma: Børnehuset Dalgården.
Titel: leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Væksthuset

Anette Westring

Kommune/Organisation/Firma: Fredensborg Kommune
Titel: Områdeleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Børnehusene Humlebæk

Anette Engel Thuelund Nielsen

Kommune/Organisation/Firma: Svendborg, Center for Børn, Unge og Familier
Titel: Afdelingsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Børnehuset

Anika Rée

Kommune/Organisation/Firma: Rudersdal Kommune
Titel: Kommunalbestyrelsesmedlem
Deltagertype: Politiker
Afdeling: Kommunalbestyrelsen

Anja Bøgedal

Kommune/Organisation/Firma: Nyborg Kommune
Titel: Afd. leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Juulskov Huset

Anja Hansen

Kommune/Organisation/Firma: Børne- & Familiecentret, Vejle Kommune
Titel: Teamleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Børne- & Familiecentret

Anja Hededal

Kommune/Organisation/Firma: Helsingør Kommune
Titel: Områdeleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Familierådgivningen

Anja Vestergaard

Kommune/Organisation/Firma: Specialområde Autisme / Autismepilot.dk
Titel: Socialpædagogisk konsulent
Deltagertype: Udstiller
Afdeling: Autismepilot.dk

Ann Mainz

Kommune/Organisation/Firma: Favrskov Kommune
Titel: Afdelingsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Familierådgivningen

Ann McCormick

Kommune/Organisation/Firma: Syddjurs Kommune
Titel: Leder af PPR
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: PPR

Anna Mette Skov Borring

Kommune/Organisation/Firma: Faaborg-Midtfyn Kommune
Titel: Politiker
Deltagertype: Politiker
Afdeling: Politikk og Strategi

Anne Plougmann Lindsted

Kommune/Organisation/Firma: Region Syddanmark
Titel: Chefkonsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Socialområdet, Drift og Udvikling

Anne A.e. Thorup

Kommune/Organisation/Firma: BUC forskning
Titel: forskningslektor, Phd
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: VIA Family

Anne Lei Jacobsen

Kommune/Organisation/Firma: Socialstyrelsen
Titel: Fuldmægtig
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Center for Børn, Unge og Famlier

Anne Møller Kristensen

Kommune/Organisation/Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Fagkoordinator
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Familierådgivningen

Anne Skovmand Thomsen

Kommune/Organisation/Firma: Frederricia Kommune
Titel: Leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Familie- og handicaprådgivningen

Anne Sophie Sandstød Nielsen

Kommune/Organisation/Firma: Socialstyrelsen
Titel: Faglig leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Center for børn unge og familier

Anne-Dorthe Hestbæk

Kommune/Organisation/Firma: VIVE - Det Nationale Forskningscenter for Velfærd
Titel: Seniorforsker
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: VIVE Social

Anne-Marie Storgaard

Kommune/Organisation/Firma: Faaborg-Midtfyn Kommune
Titel: Souschef og Myndighedschef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Opvækst og Læring

Anne-Mette Andersen

Kommune/Organisation/Firma: Focus People
Titel: Souschef
Deltagertype: Udstiller
Afdeling: Focus People

Anne-Mette Oudrup

Kommune/Organisation/Firma: KMD
Titel: Salgschef
Deltagertype: Udstiller
Afdeling: KMD Sundhed og Social

Anne-Mette Semlov

Kommune/Organisation/Firma: Vordingborg Kommune
Titel: Faglig leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Børn og Familie

Annemette Matthiessen Matthiessen

Kommune/Organisation/Firma: Professionsøjskolen Metropol
Titel: Lektor
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Velfærdsfaglig efter- og videreuddannelse

Annette Bredmose

Kommune/Organisation/Firma: Ritzau
Titel: Journalist
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Ritzau

Annette Rasmussen

Kommune/Organisation/Firma: Lolland Kommune
Titel: Distriktschef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Skole og Dagtilbud

Ann-Sofi Johansen

Kommune/Organisation/Firma: Psykologselskabet Toftemosegaard
Titel: afdelingsleder
Deltagertype: Udstiller
Afdeling: Cenku.dk

Bassam El-Daoud

Kommune/Organisation/Firma: Trancit
Titel: Leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Børn og Unge

Bente Bothe

Kommune/Organisation/Firma: Fredensborg Kommune
Titel: Teamleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Center for Familie og Handicap

Bente Lerche

Kommune/Organisation/Firma: Svendborg Kommune
Titel: Pædagog
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Skovlinden

Bente Olsen

Kommune/Organisation/Firma: Odshered kommune
Titel: Socialformidler
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Specialrådgivning

Bente Skov Enevoldsen

Kommune/Organisation/Firma: Esbjerg Kommune
Titel: Tilbudschef
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Familie & Forebyggekse, Børn & Kultur

Benthe Skou Nielsen

Kommune/Organisation/Firma: Mariagerfjord Kommune
Titel: Leder i Familierådgivningen
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Fagenheden Børn og Familie

Berit Bundgaard Svensson

Kommune/Organisation/Firma: Odense Kommune
Titel: Psykolog
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: special pædagogisk afdeling /PPR

Bess Sørensen

Kommune/Organisation/Firma: Vordingborg Kommune
Titel: Projektleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Projekt Helhedsorienteret Familieindsats

Betina Evald

Kommune/Organisation/Firma: Skovhus Privathospital
Titel: Psykolog
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Skovhus Privathospital

Betina Skøttrup Holm

Kommune/Organisation/Firma: Aalborg Kommune
Titel: Stedfortræder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Børneinstitutionen Vesterlund

Bettina Fjeldal Tonsdal

Kommune/Organisation/Firma: Halsnæs Kommune, Familie- og Voksenstøtte
Titel: Funktionsleder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Familie- og Voksenstøtte

Bettina Jensen

Kommune/Organisation/Firma: QualiCare
Titel: Sundhedsfaglig konsulent
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Qualicare

Bettina Kristensen

Kommune/Organisation/Firma: Aalborg kommune
Titel: Leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Udrednings- og opvækstspecialet

Bettina Helene Kiil

Kommune/Organisation/Firma: Nyborg Kommune
Titel: Faglig leder
Deltagertype: Embedsmand/ Andet
Afdeling: Socialafdelingen Børn- og unge

Kontakt vedr. Konferencen's

Faglige del:
Susse Kolster, konsulent - skl@kl.dk  3370 3823

Praktiske del og deltagere:
Laila Christine Jensen, sekretær -  lcj@kl.dk, 3370 3292

Persondatapolitik