Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 170 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Sorter efter

Anders Haarløv

Titel: Chefkonsulent
Kommune/organisation/firma: KKR Sjælland

Anders Pedersen

Titel: Analytiker
Kommune/organisation/firma: Dansk Erhvervsfremme

Anders Rask

Titel: Erhvervs- og Udviklingschef
Kommune/organisation/firma: Skive Kommune

Anders Stryhn

Titel: Chef
Kommune/organisation/firma: Jammerbugt Kommune

Anette Friis

Titel: Erhvervskonsulent
Kommune/organisation/firma: Odsherred Kommune

Anette Pihl Nielsen

Titel: Kontorchef
Kommune/organisation/firma: Odense Kommune

Anja Andersen

Titel: Turist & Erhvervschef
Kommune/organisation/firma: Ishøj Kommune

Anja Carlslund

Titel: Planchef
Kommune/organisation/firma: Ishøj Kommune

Anna Porse Nielsen

Titel: Adm. direktør
Kommune/organisation/firma: Seismonaut

Annette Gøttsche

Titel: Leder
Kommune/organisation/firma: Rudersdal Kommune

Bente Jongberg

Titel: Chefkonsulent
Kommune/organisation/firma: Ringsted Kommune

Bine Boldsen

Titel: Erhvervskonsulent
Kommune/organisation/firma: Syddjurs Kommune

Bine Jenshøj

Titel: Erhevrvs- og beskæftigelseschef
Kommune/organisation/firma: Syddjurs Kommune

Birgit Johns Nielsen

Titel: Chefkonsulent
Kommune/organisation/firma: Helsingør Kommune

Birgitte Lambrechtsen

Titel: Chefkonsulent
Kommune/organisation/firma: KL

Birgitte Gussenhoven Eriksen

Titel: Centerchef
Kommune/organisation/firma: Næstved Kommune

Bjarne Nielsen

Titel: Formand
Kommune/organisation/firma: Business Djursland

Bjørn Voltzmann

Titel: Forvaltningsdirektør
Kommune/organisation/firma: Stevns Kommune

Bo Geertsen

Titel: Direktør
Kommune/organisation/firma: Hjørring ErhvervsCenter

Bo Kristensen

Titel: Erhvervskonsulent
Kommune/organisation/firma: Syddjurs Kommune

Bodil Steen-Jørgensen

Titel: Kommunikationsansvarlig
Kommune/organisation/firma: Business Region Aarhus

Brian Bertelsen

Titel: Direktør
Kommune/organisation/firma: Erhvervs- og Turistrådet, Jammerbugt Kommune

Brian Landbo

Titel: Chefrådgiver
Kommune/organisation/firma: Seismonaut

Brigitte Brag Eriksen

Titel: Erhvervskonsulent
Kommune/organisation/firma: Sønderborg Kommune

Carsten Steffensen

Titel: Erhvervschef
Kommune/organisation/firma: Hedensted Kommune

Casper Sørrig

Titel: Erhvervskonsulent
Kommune/organisation/firma: Glostrup Kommune

Christian Olkjær-Rohde

Titel: Konsulent
Kommune/organisation/firma: KL

Christian Smith

Titel: Erhvervs og udviklingschef
Kommune/organisation/firma: Guldborgsund Kommune

Christian Budde Opstrup

Titel: Specialkonsulent og playmaker
Kommune/organisation/firma: Business Region Aarhus

Christian Volmer Nielsen

Titel: Erhvervskonsulent
Kommune/organisation/firma: Thisted Kommune

Claus Juhl

Titel: Direktør
Kommune/organisation/firma: Struense og Co.

Else Pedersen

Titel: Faglig leder
Kommune/organisation/firma: Næstved Jobcenter

Erik Krarup

Titel: Direktør
Kommune/organisation/firma: Væksthus Midtjylland

Erik Nygreen

Titel: Kommunaldirektør
Kommune/organisation/firma: Hillerød Kommune

Eva Wendt

Titel: Koordinator Erhvervsindsats
Kommune/organisation/firma: Solrød Kommune

Finn Damkjær Pedersen

Titel: Bestyrelsesformand
Kommune/organisation/firma: Business Horsens

Flemming Eriksen

Titel: Vækstkonsulent
Kommune/organisation/firma: Væksthus Nordjylland

Flemming Ipsen

Titel: Erhvervskonsulent
Kommune/organisation/firma: Furesø Kommune

Fredrik Romberg

Titel: Direktør
Kommune/organisation/firma: Bornholms Regionskommune

Freja Ludvigsen

Titel: Erhvervsudviklingschef
Kommune/organisation/firma: Gladsaxe Kommune

Gitte Elefsen

Titel: Centerchef
Kommune/organisation/firma: Furesø Kommune

Hanne Schou

Titel: Underdirektør
Kommune/organisation/firma: DI

Hanne Fjorbak Rasmussen

Titel: Udviklingschef
Kommune/organisation/firma: Hvidovre Kommune

Hans Peder Wagner

Titel: Special Advisor
Kommune/organisation/firma: Business Frederikssund

Hans Peter Folmann

Titel: Direktør
Kommune/organisation/firma: Billund Erhversfremme

Heidi Juul Madsen

Titel: Stabschef
Kommune/organisation/firma: Faaborg-Midtfyn Kommune

Helle Christoffersen

Titel: Erhvervskonsulent
Kommune/organisation/firma: Frederiksberg Kommune

Henrik Hansen

Titel: Erhvervsdirektør
Kommune/organisation/firma: VIBORGegnens Erhvervsråd

Henrik Hartmann

Titel: Sekretariatsleder
Kommune/organisation/firma: Business Region North Denmark

Henrik Jensen

Titel: Erhvervskonsulent
Kommune/organisation/firma: Thisted Kommune

KL - Weidekampsgade 10 - 2300 - København S - 33703370

Persondatapolitik